Utkání za krásného jarního počasí s návštěvou 320 platících diváků začalo se zpožděním kvůli příjezdu hostí, kteří však nastoupili do zápasu s větším nasazením a s poměrně ostrými zákroky hráčů, jakoby naznačovali, že si přijeli pro tři body.

Naopak Kozlovice působily matným dojmem, pomalými a nepřesnými přihrávkami a chybami umožňovaly soupeři dostávat se do brankových šancí. To se také potvrdilo ve 36. minutě, kdy se soupeř po hrubých chybách domácí obrany ujal vedení. Za tři minuty se situace opakovala a hosté zvýšili svůj náskok na rozdíl dvou branek.

Po příchodu z kabin se zdálo, že Kozlovice převzaly iniciativu a větším úsilím a pohybem zatlačily soupeře do jejich obranného území.

Problém byl ale převážně v přípravě šancí a zakončení, o které se pokoušel jen zkušený Krampla. Ostatní hráči se báli zodpovědnosti a vůbec se do zakončení nedostali. Jediné, na co se dalo spolehnout, byly standardní situace, které se však Kubovi v tomto zápase nedařily a tak si hosté po zásluze odvezli tři body.

FK Kozlovice – TJ Jeseník 0:2 (0:2)

Branky: Minka, Mlynář.

Sestava FK Kozlovice: Mánek – Plch, Šolín, Stokláska (55. L. Dohnal), Krampla, Jedelský, Vyplel, Kuba, Navrátil (75. Kušner), Štěpaník (46. Matějov), Vyskočil.

(fkK)