Soupisky týmů krajského přeboru okresu Přerov

FK Kozlovice

Brankáři

 Vladimír Mánek (1981)

 Petr Kadlec (1987)

Obránci

 Michal Král (1989)

 Martin Král (1985)

 Tomáš Petráš (1986)

 Josef Stokláska (1988)

 Filip Sova (1991)

 Tomáš Mackovík (1989)

 Lukáš Dohnal (1986)

 Zdeněk Vyplel (1978)

 Pavel Polívka (1992)

 Robert Holub (1986)

Záložníci

 Lukáš Kaďorek (1986)

 Ondřej Matula (1991)

 Petr Stržínek (1985)

 Jakub Šolín (1989)

 Jan Dohnal (1985)

Útočníci

 Jiří Zezula (1983)

 Jiří Kocfelda (1985)

 Jiří Kuba (1976)

Příchody: Martin Král, Lukáš Kaďorek, Zdeněk Vyplel a Jiří Kuba (všichni návrat z hostování), Pavel Polívka a Robert Holub (hostování 1.FC Viktorie Přerov), David Střelec (hostování TJ Sokol Radslavice – v jednání).

Odchody: Jaromír Tomčík (ukončení hostování), Martin Šuťák (hostování 1.FC Viktorie Přerov).

Trenér: Kamil Štěpaník

Vedoucí: Martin Málek

Předseda: Lubomír Korytko

FC Želatovice

Brankáři

 Tomáš Čech (1992)

 Jan Přibyl (1988)

 Evžen Sova (1986)

Obránci

 Dominik Bernard (1992)

 Josef Baďura (1989)

 Ondřej Vrba (1982)

 Pavel Juráň (1985)

 Robin Zehnálek (1989)

 Jakub Hrabal (1991)

 Jakub Jemelka (1992)

 Pavel Figur (1982)

Záložníci

 Vít Koplík (1987)

 Lukáš Hetych (1985)

 Vlastimil Němec (1983)

 Jiří Jemelka (1984)

 Pavel Smékal (1982)

 Václav Havlík (1988)

 Tomáš Liška (1986)

 Michal Calábek (1993)

Útočníci

 Miroslav Žandovský (1986)

 Ladislav Dlouhý (1982)

 Michal Mackovík (1990)

 David Chuda (1992)

Příchody: Dominik Bernard (hostování SK Sigma Olomouc), David Chuda (hostování 1.FC Viktorie Přerov), Jakub Hrabal (hostování 1.FC Viktorie Přerov), Jakub Jemelka a Michal Calábek (oba z dorostu).

Odchody: Miroslav Juránek (ukončení hostování).

Trenéři: Bohumil Chodil, Pavel Hošek

Vedoucí: Vlastimil Němec

Předseda: Ladislav Němec

FK Troubky

Brankáři

 Jakub Marák (1990)

Obránci

 Roman Pospíšil (1987)

 Tomáš Čevela (1988)

 Lukáš Vala (1990)

 Josef Haviernik (1982)

 Petr Vrána (1978)

Záložníci

 Vojta Ticháček (1989)

 Roman Haviernik (1982)

 Lumír Stoklásek (1983)

 Jaroslav Němčák (1990)

 Ondřej Kalina (1982)

 Petr Petráš (1988)

 Danek Brázda (1991)

Útočníci

 Tomáš Stískal (1982)

 Libor Nemrava (1986)

Příchody: Lukáš Vala (hostování Sigma Olomouc).

Odchody: Žádné.

Trenér: Karel Josl

Asistent: Pavel Němčák

Vedoucí: Petr Navrátil

Předseda: Miroslav Polášek

SK Hranice

Brankáři

Jan Matůšů (1991)

Rostislav Sobek (1969)

Obránci

Tomáš Chrastina (1992)

Radim Kundrát (1990)

Artur Wojnarowský (1975)

Zdeněk Merta (1986)

Tomáš Čáp (1978)

Záložníci

Vojtěch Bušina (1987)

Petr Málek (1985)

Petr Modelský (1986)

Robin Marszalek (1988)

David Páleník (1992)

Robert Pecha (1992)

Michal Žoch (1990)

Útočníci

Jan Ferenc (1985)

Adam Kušner (1990)

Radim Pokorný (1993)

Jakub Tkáč (1992)

Přišli: Jan Matůšů a Robin Marszalek (návrat z hostování), Tomáš Čáp (hostování SK Kladno), Zdeněk Merta (hostování Spartak VTJ Lipník nad Bečvou), Jakub Tkáč (hostování Vítkovic), David Páleník (z dorostu).

Odešli: Jan Pančochář a David Kuchař (hostování Juřinka), Michal Zvirinský (hostování HS Kroměříž), Jan Bělík (ukončení hostování).

Trenér: Petr Zatloukal

Vedoucí: Štefan Príbela

Předseda: Miroslav Nehyba

Sokol Ústí

Brankáři

Roman Bernkopf (1979)

Jiří Chrástecký (1988)

Obránci

Michal Bagar (1988)

Michal Juga (1977)

Petr Dostál (1984)

Libor Palacký (1983)

Vlastimil Plesník (1984)

Jiří Smolka (1988)

Záložníci

Tomáš Páleník (1973)

Petr Skácel (1982)

Martin Kufa (1986)

Michal Skařupa (1986)

Tomáš Ševčík (1983)

Marek Lhotský (1983)

Útočníci

Petr Černocký (1980)

Tomáš Orava (1992)

Tomáš Rebenda (1988)

Libor Honeš (1979)

Příchody: Marek Lhotský (NH Bělotín).

Odchody: Žádné.

Trenér: Vojtěch Bušina

Vedoucí: Stanislav Rebenda

Sekretář: Libor Honeš

Předseda: Antonín Bagar