TERMÍNOVÁ LISTINA - JARO 2011 (.xls)

LOSOVACÍ ČÍSLA

Krajský přebor - muži

Vylosované číslo / mužstvo / hrací den domácích zápasů / hřiště

1 Jiskra Oskava / SO
2 Sokol Lázně Velké Losiny / NE
3 Tatran Litovel / SO
4 1.HFK Olomouc „B“ / NE 10.15 hod. / Hodolany
5 SK Hranice / SO
6 FK Kozlovice / NE
7 1.FC Přerov / SO
8 FC Dolany /NE
9 FK Jeseník /SO
10 Spartak VTJ Lipník /SO
11 FC Kralice na Hané /SO
12 Sokol Ústí / NE 10.00 hod.
13 Zlaté Hory /SO
14 FC Želatovice /NE
15 FC Hněvotín /SO
16 Sokol Určice / NE

I.A třída „A“ – muži

1 Sokol Štíty / SO
2 Granitol Moravský Beroun / SO
3 FK Sokol Bouzov / NE
4 Sokol Troubelice / NE
5 Sokol Leština / NE
6 Písečná / SO
7 Sokol Vikýřovice / SO
8 SK Loštice / NE
9 FK Šternberk / SO
10 Sokol Bludov / SO
11 Spartak Loučná nad Desnou / SO
12 Medlov / NE
13 SK Šumvald / NE
14 Štěpánov / SO

I.A třída "B" - muži

1 Slavoj Kojetín / SO
2 FK Brodek u Přerova / SO
3 Sokol Troubky / NE
4 FKM Opatovice - Všechovice / NE 10.00 hod.
5 Sokol Dub nad Moravou / SO
6 Sokol Bělotín / NE
7 SK Náměšť na Hané / SO
8 Sokol Klenovice na Hané / SO
9 SK Bělkovice – Lašťany / SO
10 Sokol Tovačov / NE
11 Sokol Čechovice / NE
12 SK Slatinice / NE
13 ORESVO Sokol Plumlov / SO
14 SK Jesenec / NE / Dzbel

I.B třída „A“ – muži

1 SK Lipová / NE
2 Sokol Hustopeče nad Bečvou / NE
3 SK Sokol Vrahovice / SO
4 Sokol Mostkovice / NE
5 Haná Nezamyslice / SO
6 Sokol Horní Moštěnice / SO
7 Sokol Konice „B“ / NE
8 Sokol Pivín / NE
9 Sokol Radslavice / NE
10 Tatran Všechovice / NE
11 FK Býškovice – Horní Újezd / NE 10.15 hod.
12 Sokol Protivanov / NE
13 FC Kostelec na Hané / SO
14 Haná Prostějov / SO

I.B třída „B“ – muži

1 Sokol Bohuňovice / NE
2 Doubrava Haňovice / NE
3 Slovan Černovír / NE 10.00 hod.
4 Sokol Slavonín /SO
5 Sigma Lutín / NE
6 Sokol Majetín / NE
7 Sokol Velký Týnec / NE
8 FK Nové Sady / SO
9 SK Velká Bystřice / NE
10 SK Červenka / SO
11 FK Hlubočky / SO
12 Sokol Příkazy / NE
13 FC Drahlov / SO
14 Sokol Kožušany / NE

I.B třída „C“ – muži

1 OLPA Jindřichov / SO
2 Baník Staré Město / SO
3 FK STOMIX Žulová / SO
4 Sokol Stará Červená Voda / SO
5 Tatran Ruda nad Moravou / SO
6 Dynamo Javorník / SO
7 Sokol Hrabišín / NE
8 Sokol Sudkov / SO
9 FK Bohdíkov / SO
10 Sokol Nový Malín / SO
11 Vidnava / SO
12 Sokol Lesnice / NE
13 FK Mohelnice „B“ / NE
14 Řetězárna Česká Ves / SO

LOSOVACÍ ČÍSLA - KFS MLÁDEŽ (.doc)