Zábřeh – 1. HFK Olomouc B 2:1 (2:1)

Všechny góly duelu Zábřehu s rezervou Holice se vměstnaly do úvodních jednadvaceti minut. Na trefu domácího Oklešťka dokázal reagovat Bořil z HFK, ale gól Romana Puchra už znamenal pro Zábřeh vítězství po dlouhé době.

Kojetín-Kovalovice – Medlov 5:0 (5:0)

Šok zažil do té doby vedoucí tým krajského přeboru v zápase s Kojetínem. Medlovští v prvním poločase zcela selhali a inkasovali pět branek. Hattrick za poločas zvládl domácí Jakub Krčmář.

Dolany – Jeseník 0:5 (0:4)

Také v Dolanech se zrodil výsledek s pěti góly na jedné straně, ale domácí se v tomto případě neradovali. Příděl jim připravili hráči z Jeseníku, tým z lázeňského města se posunul na první příčku tabulky.

Hněvotín – Chválkovice 2:4 (1:1)

Fotbalistům Hněvotína se podařilo jít proti Chválkovicím do vedení, ale nakonec v přestřelce neuspěli. Po hodině hry byl stav vyrovnaný zásluhou Benýška, výhru pro olomoucký tým ale zajistil z penalty Roman Penc.

Šternberk – Ústí 2:4 (1:1)

V zápase se Šternberkem se zadařilo Ústí. Hostující celek v prvním poločase odpověděl na úvodní gól Šternberku, a ve druhé půli se dvakrát prosadil Patrik Sencovici.

Určice – Želatovice 1:1 (0:1)

Velkou smůlu měli na domácí půdě hráč Určic, brankovou konstrukci nastřelili hned v první minutě a během zápasu se jim to podařilo ještě dvakrát. Hostující Želatovice se trefily jednou, pouze u jednoho gólu zůstalo i na straně Určic a tak se body dělily.

Mohelnice B – Kralice na Hané 2:0 (1:0)

Juniorka Mohelnice předčila Kralice na Hané při dvou standardních situacích, kdy využila zaváhání hostujícího týmu. Kralice v Mohelnici skórovat nedokázaly a odjížděly s prázdnou.

Velké Losiny – Litovel 2:1 (1:1)

Litovli se ve Velkých Losinách povedl úvod zápasu a Petr Grossmann zařídil první gól zápasu. Domácí se do duelu brzy vrátili, Tatran vedl pouze pět minut. Ve druhém poločase se Losinským fotbalistům podařilo dokonat obrat.