Lutín - Velké Losiny 2:1 (0:0)

Na góly se v Lutíně čekalo až do druhého poločasu, už v úvodním dějství měli také hosté z Velkých Losin příležitosti, kterými mohli domácí Sigmu zaskočit. Jako první se ale nakonec prosadil vedoucí tým tabulky. Lutínští skórovali dvakrát během čtyř minut a Losiny dlouho hledali odpověď. Snížení přišlo až deset minut před koncem a domácí už výhru neztratili. Po utkání tak mohly propuknout oslavy titulu krajského přeborníka.

Zábřeh - Kralice na Hané 3:1 (1:1)

Zábřežští fotbalisté dobře odstartovali do duelu s Kralicemi na Hané přesnou trefou už ve 4. minutě, ale hosté dokázali do poločasu také odpovědět gólem. Vyrovnanou partii nakonec rozhodli domácí v závěrečných deseti minutách, když se prosadili z penalty a standardní situace.

Všechovice - Želatovice 3:2 (0:2) Pen: 4:3

Z pohledu výsledku odehráli zápas dvou rozdílných poločasů Všechovice proti Želatovicím. Hostující tým vedl po úvodním dějství 2:0, ale domácí Tatran po změně stran zvládl dovést utkání až k penaltovému rozstřelu. Při pokutových kopech byly Všechovice úspěšnější a z dvougólové ztráty se nakonec probojovaly až ke dvěma bodům.

Rapotín - Hněvotín 0:2 (0:1)

Už od druhé minuty kráčeli za výhrou hráči Hněvotína ve fotbalovém areálu v Rapotíně. Poslední tým tabulky si na svém hřišti vytvořil několik náznaků šancí, ale více hrozili hosté z obce u Olomouce. Deset minut po pauze přidali druhý gól a pohlídali si tříbodový zisk i svou pozici v klidném středu pořadí krajského přeboru.

Černovír - Dubicko 6:1 (2:1)

Jasný výsledek se zrodil na hřišti v Černovíře, kam zavítali hráči Dubicka. A fanoušci  domácích si tento duel náležitě užili. Jejich oblíbenci vedli už ve 4. minutě po pokutovém kopu, který proměnil Zachar. A stejný hráč přidal ještě tři góly, dvakrát se navíc trefil Petrů a hostující mužstvo odjíždělo s debaklem.

1. HFK Olomouc B - Medlov 0:1 (0:1)

Už ve třetí minutě vstřelili Medlovští rozhodující branku na hřišti Holice. Rezervní mužstvo olomouckého klubu si příliš šancí nevypracovalo a tři body si odvezl aktuálně čtvrtý tým krajského přeboru.

Přerov - Dolany 4:2 (1:1)

Přestřelka přerovské Viktorky a Dolan nakonec dopadla lépe pro domácí. Hosté z obce u Olomouce vstřelili branku jako první už v úvodní desetiminutovce, ale Přerov brzy zareagoval a po přestávce dokonal obrat. Dolany ještě výsledek dokázaly srovnat, jenže čtvrthodiny před koncem si vzal Přerov vedení opět na svou stranu a se závěrečným hvizdem navýšil na dvougólový rozdíl.