Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 26. kola

Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání 26. kola.

22.6.2018

Krajský přebor na videuFoto: DENÍK

Zábřeh - Dolany 3:2 (1:2) Pen: 6:5

V 11. minutě získal Zábřeh mírný náskok proti Dolanům, ale výhoda domácím dlouho nevydržela. Hosté vyrovnali a pár momentů před poločasovým hvizdem dokonce otočili vývoj zápasu. Ve druhém poločase mohli Dolanští navýšit, dokonce se radovali ze třetí trefy, tu ale sudí nakonec neuznali. Domácí Sulko se v závěrečných minutách osmělilo a pramenila z toho druhá branka a vyrovnání. Rozhodovaly tak penalty, ve kterých na dlouho vedoucí Dolany zbyl pouze jeden bod.

Všechovice - Dubicko 12:0 (5:0)

Nevídanou gólovou rozlučku se seznou si pro své fanoušky nachystali hráči Všechovic. V duelu s Dubickem vedli 3:0 už po sedmi minutách hry a konto inkasovaných branek hostům neustále narůstalo. Zastavilo se až na nepříjemné dvanáctce, Dubicko nevyužilo šance na alespoň kosmetickou úpravu výsledku a šestý celek tabulky si v posledním utkání výrazně vylepšil skóre.

Lutín - Kralice na Hané 2:3 (0:0) Pen: 3:5

Dva střelci určovali ráz utkání Lutína s Kralicemi na Hané. Domácí kanonýr Tomáš Los otevřel po přestávce skóre, dvěma slepenými brankami ale reagoval za hosty Josef Cibulka. Tomáš Los ale během dvou minut našel gólovou odpověď a srovnal na 2:2. Do konce utkání už se ani jeden z celků neradoval z přesné trefy a domácí Sigma nakonec v penaltovém rozstřelu prohrála. To ale vítězi krajského přeboru zřejmě nepokazilo radost z velmi vydařeného soutěžního ročníku.

Medlov - Želatovice 6:0 (3:0)

Porci tří gólů si na každý z poločasů připravili fotbalisté Medlova pro hosty ze Želatovic. Domácí mužstvo udrželo čisté konto a hattrick se podařilo zkompletovat Pavlu Novákovi. Medlovští  udrželi čtvrtou příčku, na které je mohly přeskočit Kralice.

1. HFK Olomouc B - Velké Losiny 0:1 (0:1)

Po úvodních šancích se podařilo Velkým Losinám skórovat po rohovém kopu, domácí rezerva 1. HFK Olomouc se snažila o vyrovnání, ale další příležitosti měli spíše hosté. Až v závěrečných minutách zahrozili Holičtí také po rohových kopech, jenže ani největší možnosti se neujaly a sezonu zakončily vítězné Velké Losiny.

Černovír - Hněvotín 6:0 (3:0)

Zápas 26. kola si předehrál Černovír a Hněvotín v uplynulém týdnu. Od 5. minuty byl ve vedení domácí Slovan, Hněvotínští se mohli dotáhnout po nadějné standardce, proti ale byla branková konstrukce. Domácí tým potvrdil svou útočnou převahu a do přestávky vedl 3:0, po pauze zkompletoval hattrick Kundrt a Hněvotín odjížděl s nepříjemným kanárem. (Odehráno 13. 6. 2018.)

Přerov - Rapotín 7:0 (3:0)

17. Koller Martin, 25. Koplík Vít, 35. Blažkovský Tomáš, 51. Bogdaň Petr, 68. Horák Petr, 83. Bielko Martin, 90. Chuda David

Odehráno 8. 5. 2018.

VŠECHNY SESTŘIHY a ANKETU O GÓL KOLA najdete ZDE

Autor: Redakce

22.6.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 15 000 Kč

Montážní dělníci ostatních výrobků Operátor výroby. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 16400 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: agentura@sksbu.cz;, - osobně v kanceláři SKS Business Unit s.r.o., Jiráskova 116, 753 01 Hranice 1, , Místo výkonu práce: Shin Heung CZ s.r.o., Olomoucká 306, 753 01 Hranice. Pracoviště: Sks business unit s.r.o. - pracoviště hranice, olomoucká, Olomoucká, č.p. 306, 753 01 Hranice 1. Informace: Tomáš Hampl, .

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 8 000 Kč

Číšníci a servírky Servírka/číšník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 8000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zájemci se mohou hlásit u Ing. Pavla Krejčiříka:, - zasláním životopisu (CV) na email:krejcirikpavel@seznam.cz;, - telefonicky na čísle 608 866 229;, - osobně: Penzion Fantasy, Loučská 227/2, Lipník n.B., pondělí - pátek 8,00 - 10,00 hod.. Pracoviště: Ing. pavel krejčiřík, Loučská, č.p. 227, 751 31 Lipník nad Bečvou. Informace: Pavel Krejčiřík, +420 608 866 229.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 26 020 Kč

Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) Učitel/ka 1 stupně základní školy. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26020 kč, mzda max. 33930 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Jedná se o práci v malotřídní základní škole., , Požadavky:, Kvalifikace podle zákona o pedagogických pracovnících pro výuku na 1. stupni ZŠ je nutnou podmínkou. Žádoucí jsou znalost anglického jazyka, pedagogické nadšení a touha tvořit školu. , , Nabízíme:, podnikové stravování, , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: starostka@jezernice.cz;, - telefonicky na čísle 606 721 369 - paní Pavla Jochcová, starostka obce. Pracoviště: Základní škola jezernice, okres přerov, příspěvková organizace, 751 31 Lipník nad Bečvou. Informace: Pavla Jochcová, +420 606 721 369.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 35 000 Kč

Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby Samostatný technolog - Vedoucí úseku řízení a kontroly jakosti - Obchodní ředitel. Požadované vzdělání: bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup možný IHNED., , Náplň práce, odpovídá za chod úseku přípravy výroby a řídí činnost úseku řízení a kontroly jakosti; zajišťuje technickou dokumentaci výrobků, zpracovává podnikové normy a technické podmínky, spotřební normy výrobků, včetně zadávání do PC v systému výroba; zpracovává technologické předpisy a receptury; provádí zajištění, odzkoušení a případné zavedení do výroby přísad a příměsí do betonu; zajišťuje zkoušení výrobků dle Kontrolního a zkušebního plánu; podílí se na reklamační činnosti v oblasti kvality ve vztahu k dodavatelům i odběratelům; zpracovává výrobkovou výkresovou dokumentaci v autocadu., , Požadavky:, VŠ vzdělání technického směru; znalost cizího jazyka vítána; zodpovědnost, poctivost, trestní rejstřík bez záznamu; řidičský průkaz sk. B; uživatelskou znalost práce na PC, pokročilá znalost MS Office, Internetu., , Nabízíme:, samostatná a zodpovědná práce, 25 dnů dovolené, příspěvek na obědy, služební telefon, příjemné pracovní prostředí, prodloužení pracovního poměru, , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu na e-mail: anna.kunova@betonika.cz. Pracoviště: Betonika spol. s r.o., 751 01 Tovačov. Informace: Anna Kunová, +420 581 706 423.