Krajský přebor - muži A

TJ Sokol Bělotín – FK Jeseník 0:4 (0:2)

Úvod měli tradičně špatný. Ve 4. minutě hostující hráč vysunul Pavelku na hranici ofsajdového postavení a jeho křižná střela znamenala vedení pro hosty. Poté iniciativu v utkání převzali domácí.

Přímý kop Novosada z 20 metrů brankář vytáhl na roh a pokus Kainara o přehození skončil těsně mimo. Ve 25. minutě za zákrok v šestnáctce odpískal rozhodčí proti domácím sporný pokutový kop, který Pavelka se štěstím proměnil.

Další pokus domácího Novosada skončil tečovaný těsně mimo branku a střelu Peši zlikvidoval gólman hostů Jaroš na brankové čáře. Před koncem poločasu po faulu na Biskupa zahrával Kainar pokutový kop, ale jeho nedůrazná střela skončila mimo branku.

Druhý poločas ovlivnilo zranění domácího Janovského a Šatánka a jejich vynucené střídání již v 46. minutě. Hosté této situace dokonale využili a v 59. minutě Mlynářem a v 62. minutě nejlepším hráčem hostů Pavelkou navýšili své vedení na rozdíl čtyř branek.

Bělotínští hráči se již do konce utkání nezmohli na vážnější ohrožení branky hostů. Vzhledem k předvedené hře, zejména v prvním poločase, je porážka 4:0 pro domácí příliš krutá.

Okresní soutěž skupina B

TJ Sokol Bělotín B - TJ Sokol Horní Nětčice 3:2 (1:1)

Branky: Šťastný 2x, Janečka

Okresní přebor - starší dorost

TJ Sokol Bělotín - TJ Sokol Ústí 6:2 (3:0)

Branky: Hanák 3x, Pala 2x, Gajdoš

Okresní přebor - starší žáci

TJ Sokol Bělotín - TJ Sokol Domaželice 1:3 (1:0)

Branka: Vrána

(sok)