„Dnes jsem zklamaný pouze z výsledku, s naší hrou proti Hranicím mohu být spokojený, ale na tohle se nikdo ptát nebude, když si příznivci v novinách pak přečtou, že jsme prohráli. Bohužel znovu jsme dojeli na koncovku, která je naším dlouhodobým problémem,“ konstatoval již poněkolikáté ve stejném duchu trenér Velkých Losin Zdeněk Strouhal.

V první půli sobotního klání však potvrdili hosté roli favorita, když měli herně navrch, ale vytvořili si pouze dvě šance, bohužel pro domácí obě proměnili.

V 15. minutě se na hranici pokutového území uvolnil Ferenc a tváří v tvář gólmanovi nezaváhal střelou k tyči.
Další úspěch pro hosty zařídil po půlhodině hry Kundrát, jenž obešel jednoho ze soupeřů a z velkého vápna poslal Hranice do dvougólového trháku.

„Začátek se nám vydařil, když jsme dali dva góly, které byly vyústěním naší převahy,“ prozradil trenér Hranic Petr Zatloukal.

Jenže zatímco v první půli hráli hosté prim, druhým dějstvím se spíše protrápili a vše odstartovala snižující trefa Klemsy z trestného kopu.

„Udělali jsme zbytečný faul, domácí dali gól, což nás dost zaskočilo a rázem nás začali přehrávat. Nakonec jsme se až do konce museli bát o výsledek. Soupeř hrál aktivně a bylo vidět, jak moc chce vyrovnat, “ přiznal Zatloukal.

Ale žádná z dalších šancí již v hranické síti neskončila. Obrovskou tutovku zahodil především Navrátil, dvakrát pak nebezpečně zahrozil Klemsa.

„Za výkon ve druhé půli bychom si ten bod opravdu zasloužili, ale ty šance. Se soupeřem jsme odehráli vyrovnanou partii, proto mě tentokrát moc mrzí, že jsme nakonec odešli poraženi,“ dodal Strouhal.

TJ Sokol Lázně Velké Losiny – SK Hranice 1:2 (0:2)

Branky: 52. Klemsa – 15. Ferenc, 30. Kundrát.
Velké Losiny: Kulhánek – Macek, Žalman, Němeček, Šinogl – Smrž, Krejčí (46. Mika), Hruda, Šimák (70. Václavský) – Navrátil, Klemsa.
Hranice: Matúšů – Kundrát, Merta, Wojnarovský, Čáp – Modelský, Málek, Bušina (70. Žoch), Pecha (90. Páleník) – Kušner, Ferenc.