Jako vždy se turnaje zúčastnila téměř všechna špičková družstva České republiky dané věkové kategorie, nechyběli také hosté ze Slovenska a tři regionální celky.

Šestnáct týmů bylo rozděleno do čtyř skupin, kde se utkal každý s každým na 2x20 minut a poté se bojovalo v zápasech o umístění.

Své skupiny vyhrály SK Sigma Olomouc, SK Slavia Praha, AC Sparta Praha a Dukla Bánská Bystrica. Až do finálového boje to dotáhly obě pražská „S“. V základní hrací době skončilo utkání nerozhodně 1:1 a na řadu tak přišly pokutové kopy. V nich zvítězili Slávisté 3:2 a mohli se tak radovat z celkového prvenství a zisku poháru. Oceněny byly též individuality turnaje.

Nejlepším hráčem byl jmenován Denis Jančo (FK AS Trenčín), kanonýrem se stal Marek Vintr (1. FC Brno) a postrachem útočníků byl gólman Lukáš Lisa (SK Slavia Praha).

Konečné pořadí: 1. SK Slavia Praha, 2. AC Sparta Praha, 3. 1. FC Brno, 4. Dukla Banská Bystrica, 5. FK AS Trenčín, 6. SK Sigma Olomouc, 7. Bohemians 1905, 8. MŠK Fomat Martin, 9. FK Teplice, 10. FC Tescoma Zlín, 11. FC Viktoria Plzeň, 12. SK Hranice, 13. 1. FC Slovácko, 14. FC Želatovice, 15. 1. FC Přerov, 16.FCVítkovice.

„Celý turnaj proběhl v pořádku. Samotní hráči i rodičové se dobře bavili, nikdo se nezranil, takže jsme spokojeni. Jen s diváckou účastí to bylo letos o něco slabší,“ řekl Vlastimil Němec, ředitel turnaje.

David Klein