Když hosté v druhém poločase z penalty snížili na rozdíl jednoho gólu, vyběhl z bufetu nahý muž a dožadoval se vystřídání.

Hra po této vsuvce pokračovala dál, další góly již nepadly a domácí porazili Duklu, která nastoupila bez šesti hráčů základní setavy, 3:2.

Radslavice B – FC Dukla Hranice 3:2 (0:1)

Hned v úvodu prošel do vápna M. Takáč, ale jeho střelu z úhlu gólman Radslavic vyrazil. Stejný hráč zásoboval spoluhráče přesnými centry, jenže vždy scházelo pár centimetrů k úspěšnému zakončení.

I tak po přihrávkách skvěle hrajícího Hoffmanna se dostal do několika brejků Dán. Při jednom byl úspěšný a Dukla se dostala do vedení.O chvíli později byl skosen metr v pokutovém území, ale sudí Baroš nesmyslně tento faul ohodnotil tak, jakoby se stal před šestnáctkou.

O přestávce vyměnil trenér domácích dva hráče prvního mužstva za dva stokilové borce. O všem přesně věděl trenér Dukly M. Takáč,jenže jeho rady někteří hráči ignorovali a výsledkem byly tři góly v síti Argana.

Po třetí brance patřila hra zpátky Dukle. Hoffmann z penalty za zákrok na Lahodu snížil na 2:3.

Hra pokračovala a Dán mohl vyrovnat. Sýkoru brutálně sundal útočník Radslavic. Je to v krátké době již několikátý zraněný hráč Dukly.

To jak řežou Duklu sudí potvrdila poslední minuta, kdy si na pas za obranu naběhl M. Takáč, byl chycen za dres, ale rozhodčí nereagovali.

I přes všechny problémy čekají Duklu dva zápasy doma. V sobotu 1. května v 16.30 hodin přivítají Pavlovice a ve středu 5. května v 16.30 hodin Starou Ves.

(tt)