Věřte nebo ne, ani jednomu to ale na výhru nestačilo. Králem osmého kola se stal Dezider Bachorec z Hranic.

Ten totiž hádal všech deset utkání správně, získal tedy 20 bodů! Výherci patří velká gratulace, balení piv Zlatý hattrick od Pivovaru Litovel na něj čeká v hranické redakci Přerovského a hranického deníku (Pernštejnské náměstí 1, Hranice).

Výsledky tipovaných utkání:

Brumov – Přerov 3:1

Dolní Benešov – Kozlovice 4:3

Hranice – Slavičín 2:0

Velké Losiny – Kojetín 2:1

Želatovice – Šumperk 0:1

Štěpánov – Bělotín 4:5

Beňov – Lipová 4:1

Troubky – Lipník nad Bečvou 1:4

Opatovice – Hlubočky 4:1

Ústí – Náměšť na Hané 4:0

Tip liga - průběžné pořadí

1. místo

0087|Stanislav Holaň|Přerov|17|52

0007|Jaroslav Šuba|Klokočí|17|52

3. místo

0114|Petr Kavka|Přerov|11|49

4. místo

0037|Lubomír Sedlák|Milenov|17|46

0102|Miroslav Vymětal|Přerov|17|46

0025|Pavel Rovenský|Bělo­tín|11|46

7. místo

0036|Dezider Bachorec|Hrani­ce|20|43

0011|Eliška Hložková|Paršo­vice|17|43

0080|Miroslav Kovář|Újezdec|17|43

0099|Marek Netopil|Přesta­vlky|17|43

0066|Karel Drnovský|Přerov|14|43

0106|Pavel Němčák|Troubky|14|43

0040|Václav Žeravík|Ústí|8|43

14. místo

0020|Ctibor Melich|Hranice|17|40

0052|Radek Klvaňa|Malhoti­ce|14|40

0081|Vlastislav Navrátil|Osek nad Bečvou|14|40

0033|Petr Takáč|Hranice|14|40

0107|Mojmír Kabelík|Přerov|11|40

0059|Jaromír Novotný|Přerov|11|40

0058|Antonín Ševeček|Přerov|11|40

21. místo

0108|Drahoslav Gebur|Přerov|17|37

0062|Miloš Bubeník|Tučín|14|37

0006|Roman Petřvalský|So­běchleby|14|37

0035|Miroslav Takáč|Hranice|14|37

0055|Josef Tománek|Hrani­ce|14|37

0111|Tomáš Vaculík|Oploca­ny|14|37

0064|Lubomír Jurečka|Přerov|11|37

0070|Blahoslav Krček|Přerov|11|37

0090|David Šimeček|Veselíč­ko|11|37

0061|Blanka Bubeníková|Tu­čín|8|37

31. místo

0023|Antonín Uhýrek|Ústí|11|35

32. místo

0110|Karel Galda|Přerov|17|34

0094|Lukáš Hlobil|Přerov|17|34

0095|Luděk Kovář|Stará Ves|17|34

0045|Tomáš Jakubec|Opato­vice|14|34

0001|Alois Novák|Bystřice p.H.|14|34

0034|Barbora Takáčová|Hrani­ce|11|34

38. místo

0083|František Jiřík|Radslavi­ce|17|33

39. místo

0072|Pavel Poljanský|Pře­rov|11|32

40. místo

0026|Tomáš Klvaňa|Opatovi­ce|17|31

0038|Monika Plesníková|Hus­topeče n.B.|17|31

0082|Geburová Věra|Přerov|17|31

0042|Miroslav Gerhard|Horní Újezd|14|31

0021|Jan Skopal|Valšovi­ce|14|31

0047|Miroslav Strnadel ml.|Opatovice|14|31

0050|Petr Šíp|Hranice|14|31

0073|Jana Mikulášková|Pře­rov|11|31

0096|František Řihošek|Přesta­vlky|11|31

0032|Viktor Chlebík|Bělotín|8|31

0079|Jan Kovář|Stará Ves|8|31

0008|Monika Petřvalská|So­běchleby|8|31

52. místo

0115|Petra Pohnanová|Pře­rov|17|29

53. místo

0093|Irena Hlobilová|Pře­rov|14|28

0057|Antonín Závodný|Hrani­ce|14|28

0074|Bohuslav Zemánek|Přerov|14|28

0048|Martin Peša|Hranice|11|28

0051|Dušan Staněk|Hranice|11|28

0003|Jana Šubová|Klokočí|11|28

0043|Václav Žeravík ml.|Ústí|11|28

0044|Markéta Strnadlová|Opa­tovice|8|28

61. místo

0060|Jan Bubeník|Tučín|8|26

0097|Roman Stoklasa|Přerov|8|26

63. místo

0029|Jaroslov Polus|Hranice|17|25

0030|Veronika Polusová|Hrani­ce|17|25

0076|Pavel Jiřík|Radslavi­ce|14|25

0071|Martin Kovář|Stará Ves|14|25

0101|Jaroslav Králík|Újezdec|14|25

0046|Miroslav Strnadel st.|Opatovice|14|25

0005|Miloslav Jančík|Soběchle­by|2|25

70. místo

0105|Michal Bartoněk|Přerov|11|24

71. místo

0015|Antonín Růžička ml.|Paršovice|2|23

72. místo

0086|Pavel Adámek|Hranice|14|22

0091|Antonín Šimeček|Veselíč­ko|14|22

0041|Alexandra Remešová|Hrani­ce|11|22

0013|Pavel Šuba|Klokočí|11|22

0031|Radomír Klvaňa|Hranice|8|22

0104|Jan Růžička|Přerov|5|22

78. místo

0077|Vladimír Bija|Beňov|0|21

79. místo

0089|Radek Dokoupil|Přerov|8|20

0100|Renata Kovaříková|Pře­rov|2|20

0022|Radim Zlámal|Rakov|0|20

82. místo

0092|Ivo Navrátil|Přerov|5|19

83. místo

0027|Radomír Klvaňa st.|Opatovice|5|17

84. místo

0016|Ladislav Šustek|Paršovi­ce|14|16

85. místo

0116|Hana Vodičková|Rad­slavice|11|15

0024|Miluše Zlámalová|Rakov|0|15

87. místo

0018|Simona Bartošáková|Hus­topeče n.B|11|14

0085|Lukáš Valentík|Lipník nad Bečvou|0|14

0009|Hana Růžičková|Par­šovice|-1|14

90. místo

0109|Jarmila Galdová|Přerov|5|13

0010|Antonín Růžička st.|Paršovice|5|13

92. místo

0049|Petr Gajdoš|Bělotín|11|12

0119|Miloš Surovík|Bělotín|5|12

94. místo

0002|Marie Dreiseitelová|Mi­lenov|11|11

0014|Jarmila Růžičková|Par­šovice|8|11

0056|Jiří Volf|Hranice|2|11

0078|Miroslav Kovář|Stará Ves|0|11

98. místo

0069|Jaroslav Skácelík|Přerov|8|10

99. místo

0017|Miroslav Bartošák|Hustopeče n.B|11|8

0088|Miroslava Kociánová|Pře­rov|2|8

101. místo

0084|René Hánečka|Žalko­vice|0|7

0112|Daniel Tutka|Hranice|0|7

103. místo

0067|Zdeňka Adamová|Soběchle­by|0|5

0004|Tomáš Čech|Dolní Nětčice|0|5

0012|Jaroslav Kuchař|Opatovi­ce|0|5

0120|Aleš Martinát|Hrani­ce|0|5

0065|Květoslav Otáhal|Vlkoš|0|5

0054|Václav Zámorský ml.|Hranice|0|5

0118|Vlastimil Zapletal|Přerov|0|5

110. místo

0039|Petr Mikulík|Býško­vice|0|2

0028|Pavel Vymětalík|Opa­tovice|0|2

112. místo

0068|Zdeněk Adam st.|Soběchleby|0|1

113. místo

0063|Katka Bubeníková|Tu­čín|0|0

114. místo

0117|Vladimír Tutka|Hranice|0|-1

0053|Václav Zámorský st.|Hranice|0|-1

116. místo

0098|Jiří Pavelka|Přerov|2|-2

0113|Božena Uhýrková|Ústí|0|-2

118. místo

0075|Roman Kubáč|Přerov|0|-5

119. místo

0103|Alena Dokoupilová|Pře­rov|5|-7

120. místo

0019|Ctibor Bubela|Bělotín|0|-8