Začněme od divize, kde byly prozatím odloženy tři zápasy celků z Olomouckého kraje. Duel Šumperka na půdě Vsetína byl přeložen na 20. dubna s výkopem v 16.30 hodin.

„S ohledem na počasí je utkání po dohodě obou klubů přesunuto na náhradní termín,“ stojí na facebookových stránkách FK Šumperk.

Neodehraje se ani zápas Skaštice - HFK Olomouc, ani Viktorie Přerov - Všechovice. HFK do Skaštic nově zavítá 27. dubna. Přerov změří síly se Všechovicemi až čtvrtý den v květnu. Všechny náhradní termíny jsou středy.

World's Ultimate Strongman Champoinship U105 kg v Přerově.
Kam za sportem: Další várka fotbalů či Strongman v Hranicích. Vyberete si?

Nepříjemnosti potkaly i nižší soutěže. Střetnutí mezi Řetězárnou a Postřelmovem v I. A třídě, skupině A také výsledek o víkendu nepozná. „Odloženo bylo kvůli nevyhovujícím povětrnostním podmínkám a také s ohledem na kvalitu hřiště, které je pod sněhem,“ sdělil Deníku sekretář Postřelmova Ondřej Panák.

V okresním přeboru na Jesenicku pak není o víkendu na programu ani jeden zápas. Naopak v šumperském okresním přeboru nastoupí Petrov-Sobotín proti Lesnici B na umělé trávě v Šumperku (sobota, 15.30).

Ostatní zápasy týmů z Olomouckého kraje prozatím zůstávají v platnosti. Zatím se tedy změny nikterak nedotkly MSFL ani krajského přeboru.

*Je možné, že ještě dojde k odložení dalších utkání.