V utkání zdaleka nebyl vidět rozdíl, které družstvo útočí na postup do MSFL a které ba naopak se v divizi zachraňuje.

Hráči Šumperka se po celý zápas patřičně nevyrovnali s nerovným terénem, a když k tomu připočteme jeden z nejlepších výkonů domácích na jaře, byl k vidění celkem slušný fotbal, který skončil dělbou bodů.

SK Hranice - FK SAN JV Šumperk 1:1 (0:0)

V prvním poločase vynikaly spíše obranné činnosti obou týmů. U hostů dominoval zkušený stoper Opravil. Hraničtí působili velice jistě ve středu zálohy a ani mírně přeskupená obranná řada nedala soupeři šanci.

Snad až v závěru, kdy se do slibné střelecké pozice dostal šumperský talent Horák, ale jeho střela mířila nad branku. I po změně stran se hrálo v patřičném nasazení a diváci se dočkali i pěkných branek.

V 51. minutě si po centru zleva naběhl na míč Pobudský a poslal hosty do vedení. Ovšem v šedesáté minutě po zahrané standardní situaci Machač hlavou rozvlnil sít za brankářem Kameníkem a bylo vyrovnáno.

V 64. minutě se do zakončení prodral Horák, ale jeho střelu domácí gólman Pešák zneškodnil. V osmdesáté minutě jeden z nejlepších hráčů na hřišti, hranický Machač, zahrozil nůžkami. Avšak největší šanci měl minutu před vypršením řádné hrací doby domácí Žondra, když po nedorozumění v obraně sám postupoval na branku Šumperka, ale nastřelil jen gólmana Kameníka.

Ještě v 90. minutě se obětavě vrhl pod nohy útočníkovi hostů Pešák, takže utkání skončilo dělbou bodů.

Branky: 60. Machač - 51. Pobudský.

Sestava SK Hranice: Pešák - Kuchař (83. Kundrát), Janíček, Michálek, Henkl, - Bušina, Machač, Málek, Modelský - Žondra, Ferenc (90. Lhotský).

Trenér Rolnic. Domácí si za předvedený výkon zaslouží pochvalu. Ovšem k záchranářské jistotě je ještě nutno v posledním kole uhrát bod na hřišti čtvrté Orlové.