Konfrontace s druhým týmem průběžné tabulky mohla být pro Hranice dobrým odrazovým můstkem. Avšak průběh se odvíjel zcela jinak, než jak si domácí představovali.

Časté ztráty míče a chyby se staly rozdílovým parametrem. Slavičín potvrdil efektivitu a po zásluze šel do šatny s dvougólovým vedením.

„V prvním poločase jsme předvedli nejhorší výkon od doby, kdy jsem v Hranicích. Všichni hráči hráli špatně, a proto jsme také prohrávali," zmínil nespokojený Alexander Bokij, trenér Hranic, jehož mrzela zejména neproměněná příležitost Oravy.

Ve druhém dějství se domácí zkonsolidovali a díky lepší aktivitě se jim také podařilo manko smazat. Hlavní zásluhu na tom měl Ferenc, který se podepsal pod oba střelecké zápisy.

„V první půli hráči přecenili své schopnosti. Až příliš spoléhali jeden na druhého, a to se také vymstilo. Po přestávce trošku zamakali a podařilo se nám srovnat. Bohužel na třetí gól hostů už jsme nedokázali, i když jsme měli dostatek šancí, odpovědět," uvedl Bokij, který by rád udělal do dalšího zápasu v sestavě změny, ale tento fakt mu komplikují zranění Kušnera a Kuchaře.

„Uvidíme v týdnu, jak na tom hráči budou. Podle toho se rozhodneme," dodal.

O další mistrovské body budou Hraničtí bojovat nadcházející sobotu na hřišti Dolního Benešova.

SK Hranice – FC TVD Slavičín 2:3 (0:2)

Branky Hranic: Ferenc 2.

SK Hranice: Tomečka – Chrastina, Kundrát, Alaev, Čáp – Bušina, Kalous (46. Hoffmann), Pančochář (35. Šimíček) – Lee, Ferenc, Orava (80. Pokorný). Trenér: Alexander Bokij.