Hromůvka rozstřílela Novou ulici v poměru 17:8

Hranice -Pouliční fotbalový zápas mezi Hromůvkou a Novou ulicí byl k vidění na hřišti Nádražní Ulice.

11.3.2008

Hromůvka si vítězstvím upevnila první příčku.Foto: Martin Třískala

Už po pěti minutě vedla Hromůvka 1:0, poté se ale Nová dostala do vedení a stav otočila.

Nakonec se Hromůvce podařilo skóre do konce poločasu otočit a odejít z hrací plochy ve vedení 8:5.

Po změně stran začal velice slibně brankář Hromůvky Jiří Juřica, který dostal balon od spoluhráče, hned poslal dlouhý pas na útočníka Karla Honyše a ten skóroval.

Poté se Nová pokoušela aspoň dohnat ztrátu 7:11, leč marně, protože gólman byl vždy v ten správný okamžik na správném místě a šance Nové na zásah zneškodňoval jako na běžícím páse.

Zato útočníci Hromůvky rozmetávali obranu soupeře a několikrát rozvlnili sít. Nakonec Hromůvka zvítězila 17:8 a tím si také upevnila první místo v tabulce.

Střelci Hromůvky: Honyš a Czyz po 8, Frebort 1.

(frm)

11.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

Házenkáři TJ Cement Hranice. Ilustrační foto

Cementáři na rozjetou Plzeň nakonec nestačili

Pojištění pracovní neschopnosti může vytrhnout trn z paty

Dlouhodobá léčba nemoci nebo úrazu zamává nejen s psychikou člověka, ale také s jeho peněženkou. Pokud nemáte našetřenou solidní rezervu, zamyslete se nad připojištěním pracovní neschopnosti. Může vám přijít vhod. Co byste o připojištění měli vědět prozrazuje David Kučera, finanční poradce Partners.

Pitbul kousnul návštěvnici baru do obličeje

Do fakultní nemocnice odvezla záchranka mladou ženu, kterou v jednom z přerovských barů pokousal pitbulteriér její známé.

Silný vítr vyvrátil strom na projíždějící automobil

FOTO Z MÍSTA / Varování meteorologů před silným větrem se naplnilo, a také na Přerovsko dorazil v neděli silný vítr, který způsobil ve večerních hodinách dopravní nehodu.

Špičky hledaly špičkový koláč a špičkovou slivovici. Tu nejlepší má starosta

VIDEO / Vůně moučníků, nezaměnitelné aroma domácí pálenky a báječná atmosféra doprovázela v sobotu 9. prosince již 14. ročník soutěže Špičkový koláč a špičková slivovice, a kde jinde než ve Špičkách.