„Mám pořád pocit, že někteří hráči si vůbec nepřipouštějí, o co se hraje. Zase se nám, trenérům, zdálo, že někteří si přišli jen zahrát,“ kroutil hlavou kouč.

Po dlouhém čekání na výhru přitom jeho tým v předešlém utkání porazil Vsetín a odpoutal se od kontaktu s dnem tabulky. „Místo, aby nám to zvedlo sebevědomí, tak to zvedlo hladinu uspokojení. Mysleli jsme, že to půjde samo i počtvrté. Petrovice nás ztrestaly,“ mrzelo Jursíka.

Už v 8. minutě poslal Petrovice do vedení Christopher Bibaku. Utkání ale rozhodl tragický vstup Hranic do druhého poločasu. Rozjetá Lokomotiva zasadila Sportovnímu klubu tři údery během třinácti minut. Za stavu 4:0 v 62. minutě už nebylo, co řešit.

„Tam chybovali střední obránci. Domácí se rozběhli, rychlostně nás dostávali za sebe a z Tomečky v bráně si dělali trhací kalendář,“ popisoval hranický trenér.

Skóre pak už jen kosmeticky deset minut před koncem upravil Marek Vyka. „Soupeři jsme usnadnili vše, co se usnadnit dá. Domácí útočníci chodili sami do brány. My máme obrovský problém s koncovkou, netrefíme bránu,“ uzavřel Jan Jursík.

Náročný program divizní skupiny E pokračuje už ve středu, kdy Hranice zajíždí na půdu nevyzpytatelného Jeseníku.

Stovky spokojených návštěvníků, koncerty a atrakce pro děti.  V Teplicích nad Bečvou se v sobotu konalo už 465. otevírání lázeňské kolonády.
Lázně v Teplicích vykročily do 465. sezóny. Podívejte se
Hraničtí jezdci BMX zahájili sezonu v Třinci.
Bikeři z Hranic vstoupili do sezony. Na úvod dovezli sedm pohárů

TJ Lokomotiva Petrovice – SK Hranice 4:1 (1:0)

Branky: 8. a 49. Bibaku, 58. a 62. Hanusek – 80. Vyka. Rozhodčí: Galásek – Duda, Jurček. ŽK: Ruisl (Petrovice). Diváci: 110.

Petrovice: Mrozek – Dayero, Gill, Czyž, Klimas (72. Bujok), Hujo, Bajzáth, Hanusek (86. Mbay-Mbombo), Bibaku (76. Urban), Hoffmann, Ruisl. Trenér: Ryszard Rafal Klusek.
Hranice: Tomečka – L. Lasovský, Kundrát, Kalous (54. Pecha), Čáp – Nehyba, Kovařčík (75. D. Kuchař), Šišlák, M. Kuchař – Kušner (61. Vladař), Vyka. Trenér: Jan Jursík.