„Turnaj jsme si užili, byl velmi dobře zorganizovaný a těšíme se příště. Naší ambicí je samozřejmě zopakovat loňský úspěch a obhájit první místo. Uvídíme, jací soupeři nás čekají v dalším kole," plánuje kapitán postupujícího celku Marek Lhotský.

Ten v rámci své obhajoby celorepublikového vítězství nejdříve ve skupině remizoval s pozdějším finálovým sokem z Honeywellu a porazil firmu Metso Outotec. V semifinále pak vyřadil po penaltách borce z Edwards a ve finále po takřka nekonečném penaltovém rozstřelu skolili poměrem 2:1 již zmiňovaný Honeywell podruhé.

„Nejtěžší na turnaji byl určitě poslední zápas s Honeywellem, byl napínavý od začátku až do konce po samotné penalty," zmínil Lhotský momenty, při kterých bylo jemu i celému zbytku jeho týmu největší horko.

Divizní fotbalisté Slavičína (v modrém) v posledním kole sezony nedosáhli na tolik potřebné vítězství a naopak v neděli odpoledne doma nečekaně podlehli Všechovicím 1:2.
Úžasné. Skácel dal dva góly a Všechovice vyhrály na hřišti druhého Slavičína

Takhle tedy borci z hranické firmy přešli přes úvodní kolo. Je však ale jasné, že pokud chtějí proklouznout znovu až do toho celostátního, budou muset ještě mnohem více přidat. A dle slov Lhotského je vidět, že si to plně uvědomuje.

„Úplně nemůžu prozradit, na co se chceme zaměřit. Soupeři by se na nás totiž podle toho mohli připravit. Co ale mohu prozradit, že mimo společných tréninků každý trénujeme i individuálně," uzavřel Marek Lhotský na trochu tajemné nótě.