V úvodním kole Divize E zajížděli fotbalisté SK Hranice na půdu Rýmařova. V bojovném utkání byli šťastnější domácí, kteří si připsali na svůj fotbalový účet první vítězství.

Rýmařov - SK Hranice 4:3 (3:0)

Sestava SK Hranice: Vítek - Anastázovský, Michálek, Richter, Bočan - Bušina, Král (46. Rebenda), Rybařík, Modelský - Ferenc (68. Staněk), Dohnal (46. Fiala). Diváci: 210.

Utkání ovlivnil vytrvalý déšť, již ve 3. minutě uklouzl hostující Michálek a pro domácího Žmolíka nebyl problém rozvlnit hranickou síť. Domácí přidali ve 26. a 36. minutě další dvě branky, a zdálo se, že je o výsledku rozhodnuto, avšak do druhého poločasu nastoupili Hraničtí s novou útočnou dvojicí, a ta svým důrazem dokázala více zaměstnat domácí obranu.

Paradoxně v době sílícího tlaku hostí udeřili domácí počvrté a zvýšili na hrozivých 4:0. Hraničtí se však nevzdali a v 72. minutě z penalty, která byla nařízena po faulu na Rebendu, Michálek snížil. V 85. minutě Bušina, a krátce na to Fiala upravili stav utkání na 4:3, více už hosté nestihli a odjeli z Rýmařova s těsnou porážkou.

„I když je výsledek divoký, napovídá, že naše mladé mužstvo nesložilo zbraně a snažilo se dotáhnout velmi nepříznivý výsledek,“ podotkl k utkání trenér SK Hranice Lubomír Kubica.

K dalšímu utkání nastoupí fotbalisté SK Hranice v sobotu 18. srpna od 16.30 hodin na svém hřišti proti Bystřici pod Hostýnem.