Výhru karton piv Gambrinus si může převzít v redakci Deníku (Pernštějské náměstí 1, Hranice).

Výsledky zápasů 12. kola Tip ligy:

Šumperk – 1.FCV Přerov 1:2

SK Hranice – Petrovice 2:0

Kojetín/Kovalovice – Šternberk 1:3

Troubky – Zlaté Hory 2:1

Ústí – 1.HFK Olomouc B 0:0

Kozlovice – Hněvotín 1:0

Nové Sady – Želatovice 2:2

Lipník nad Bečvou – Dub nad Moravou 1:0

Kojetín/Kov. B – Mostkovice 4:0

Pivín – Tovačov 1:1

Průběžné pořadí po 12. kole:

1. místo

0047|Petra Bláhová|Jindřichov|⋌5|75

2. místo

0102|Jan Kovář|Stará Ves|⋌8|72

0040|Lubomír Sedlák|Drahotu­še|⋌5|72

4. místo

0018|Tomáš Jakubec|Opato­vice|⋌8|69

0120|Josef Škapinec|Přerov|⋌5|69

6. místo

0143|René Hanečka|Žalko­vice|⋌5|67

7. místo

0078|Květoslav Otáhal|Vlkoš|⋌8|66

0068|Roman Petřvalský|So­běchleby|⋌8|66

0087|Vladimír Bija|Beňov|⋌5|66

0091|Miroslav Kovář|Přerov|⋌5|66

11. místo

0150|Petr Pohlídal|Koko­ry|⋌2|65

12. místo

0039|Roman Bernkopf|Černo­tín|⋌5|64

13. místo

0023|Jiří Dreiseitel|Dra­hotuše|⋌5|63

0053|Zdeněk Greš|Bělotín|⋌5|63

0057|Jaroslav Kuchař|Opatovi­ce|⋌5|63

0094|Jiří Zmeškal|Tučín|⋌5|63

0017|Miroslav Strnadel ml.|Opatovice|⋌2|63

0032|Radim Zlámal|Rakov|⋌2|63

19. místo

0060|Ctibor Melich|Hranice|⋌5|61

0138|David Šimeček|Veselíč­ko|⋌5|61

21. místo

0010|Jana Šubová|Drahotu­še|⋌14|60

0126|Dana Vinklárková|Pře­rov|⋌8|60

0042|Dezider Bachorec|Hrani­ce|⋌5|60

0082|Pavel Němčák|Troubky|⋌5|60

0004|Antonín Uhýrek|Ústí|⋌5|60

0016|Miroslav Strnadel st.|Opatovice|⋌2|60

0003|Božena Uhýrková|Ústí|⋌-1|60

28. místo

0128|Jan Jursík|Hranice|⋌5|59

29. místo

0115|Lukáš Zaoral|Přerov|⋌8|58

0089|Antonín Ševěček|Přerov|⋌5|58

31. místo

0009|Jan Šuba|Hranice|⋌11|57

0098|Miloš Bubeník|Tučín|⋌5|57

0101|František Jiřík|Radslavi­ce|⋌5|57

0058|Tomáš Klvaňa|Opatovi­ce|⋌5|57

0036|Miroslav Gerhard ml.|Všechovice|⋌2|57

0070|Roman Kubáč|Přerov|⋌2|57

37. místo

0136|Petr Mikulík|Býško­vice|⋌5|55

0109|Jaromír Novotný|Přerov|⋌5|55

0084|Lukáš Valentík|Lipník n. Bečvou|⋌-4|55

40. místo

0045|Věra Bláhová|Jindřichov|⋌8|54

0104|Jaroslav Králík|Újezdec|⋌8|54

0044|Jaromír Bláha|Jindřichov|⋌5|54

0106|Jiří Dobec|Přerov|⋌5|54

0001|Mojmír Kabelík|Přerov|⋌5|54

0034|Antonín Závodný|Hrani­ce|⋌5|54

0012|Martina Vágnerová|Chro­pyně|⋌2|54

0114|René Zaoral|Přerov|⋌2|54

0013|Miroslav Takáč|Hranice|⋌-1|54

49. místo

0005|Martin Jakubec|Ústí|⋌8|51

0105|Pavel Poljanský|Pře­rov|⋌5|51

0108|Věra Geburová|Přerov|⋌2|51

0020|Markéta Strnadlová|Opa­tovice|⋌2|51

53. místo

0111|František Baláš|Přerov|⋌5|49

0043|Miroslav Gerhard st.|Horní Újezd|⋌5|49

0119|František Hudeček|Přerov|⋌5|49

0131|Radomír Klvaňa st.|Opatovice|⋌5|49

0137|Blahoslav Krček|Přerov|⋌2|49

58. místo

0067|Monika Petřvalská|So­běchleby|⋌8|48

0107|Petra Pohnanová|Pře­rov|⋌8|48

0035|Petr Šíp|Hranice|⋌8|48

0062|Josef Tománek|Hrani­ce|⋌8|48

0031|Václav Žeravík ml.|Ústí|⋌8|48

0118|Jana Hradilová|Pře­rov|⋌5|48

64. místo

0095|Lukáš Hlobil|Přerov|⋌-1|47

65. místo

0097|Blanka Bubeníková|Tu­čín|⋌5|46

0134|Josef Vašina|Ústí|⋌2|46

67. místo

0124|Pavel Adámek|Hranice|⋌5|45

0099|Kateřina Bubeníková|Tu­čín|⋌5|45

0015|Petr Takáč|Hranice|⋌5|45

0021|Bohuslav Duchoň|Malhoti­ce|⋌2|45

0085|Ivo Navrátil|Přerov|⋌2|45

0148|Radek Dokoupil|Přerov|⋌0|45

73. místo

0113|Michal Baláš|Přerov|⋌0|44

74. místo

0139|Bohuslav Zemánek|Přerov|⋌8|43

0127|Martin Socha|Hranice|⋌5|43

0059|Pavel Vymětalík|Opa­tovice|⋌5|43

77. místo

0123|Jiří Pavelka|Přerov|⋌8|42

0069|Lubomír Jurečka|Přerov|⋌5|42

0046|Věra Klvaňová|Opato­vice|⋌5|42

0051|Jaroslav Polus|Hranice|⋌2|42

0052|Veronika Polusová|Hrani­ce|⋌2|42

82. místo

0041|Renata Gerhardová|Horní Újezd|⋌8|40

0033|Petr Gajdoš|Bělotín|⋌-1|40

84. místo

0054|Iveta Grešová|Bělotín|⋌8|39

0100|Jan Bubeník|Tučín|⋌5|39

0153|Blanka Doleželová|Ko­kory|⋌5|39

0092|Drahoslav Gebur|Přerov|⋌5|39

0079|Zdeněk His|Přerov|⋌5|39

0037|Drahomíra Plesníková|Hus­topeče|⋌5|39

0074|Lukáš Valašík|Přerov|⋌5|39

0117|Hana Vodičková|Rad­slavice|⋌2|39

0038|Monika Plesníková|Hus­topeče n. B.|⋌-1|39

93. místo

0130|Václav Zámorský ml.|Hranice|⋌8|38

0149|Zdeněk Adam|Radotín|⋌2|38

0121|Tomáš Kotas|Bystřice p. H.|⋌0|38

96. místo

0008|Jitka Jakubcová|Ústí|⋌5|37

0075|Václav Karabina|Přerov|⋌5|37

98. místo

0088|Josef Bareš|Přerov|⋌8|36

0011|Pavel Šuba|Drahotuše|⋌8|36

0072|Karel Drnovský|Přerov|⋌-1|36

0076|Linhard Sládeček|Přerov|⋌-1|36

0002|Václav Žeravík|Ústí|⋌-1|36

103. místo

0061|Jiří Volf|Hranice|⋌-1|35

0146|Alena Dokoupilová|Pře­rov|⋌-4|35

105. místo

0141|Romana Marková|Přerov|⋌5|34

0073|Stanislav Holaň|Přerov|⋌2|34

0135|Antonín Návara|Ústí|⋌2|34

0133|Ondřej Uhýrek|Ústí|⋌2|34

109. místo

0028|Jan Skopal|Valšovi­ce|⋌8|33

0048|Radomír Klvaňa|Opatovi­ce|⋌5|33

0116|Pavel Jiřík|Radslavi­ce|⋌2|33

0103|Martin Kovář|Přerov|⋌2|33

113. místo

0129|Václav Zámorský st.|Hranice|⋌8|32

114. místo

0132|Alexandra Remešová|Hrani­ce|⋌8|31

0140|Antonín Šimeček|Veselíč­ko|⋌8|31

0112|Pavla Balášová|Přerov|⋌-1|31

117. místo

0063|Jan Čtvrtníček|Tu­čín|⋌8|30

0029|Ladislav Šustek|Paršovi­ce|⋌5|30

0014|Eva Takáčová|Hrani­ce|⋌5|30

0050|Miluše Zlámalová|Rakov|⋌2|30

0022|Marie Dreiseitelová|Dra­hotuše|⋌-1|30

0086|Vlastislav Navrátil|Osek n. Bečvou|⋌-1|30

0090|Tomáš Vaculík|Oplocany|⋌-4|30

124. místo

0081|Michal Bartoněk|Přerov|⋌⋌8|28

0096|Irena Hlobilová|Pře­rov|⋌2|28

126. místo

0006|Miroslav Bartošák|Hustopeče n. B.|⋌2|27

0026|Antonín Růžička st.|Paršovice|⋌-1|27

0019|Barbora Takáčová|Hranice|-⋌4|27

129. místo

0064|Jan Bocheza|Hrani­ce|⋌2|25

130. místo

0024|Jaroslav Šuba|Rakov|⋌0|23

131. místo

0007|Simona Bartošáková|Hus­topeče|⋌2|21

0055|Viktor Chlebík|Bělotín|⋌2|21

0077|Jan Růžička|Přerov|⋌2|21

134. místo

0144|Jaroslav Skácelík|Přerov|⋌0|20

135. místo

0066|Jan Bocheza ml.|Hranice|⋌2|19

136. místo

0049|Lubomír Zlámal|Rakov|⋌-7|18

137. místo

0110|Luděk Kovář|Přerov|⋌5|16

138. místo

0025|Antonín Růžička|Paršo­vice|5|15

0125|Jaroslav Buchta|Přerov|⋌0|15

140. místo

0142|Dagmar Kovaříková|Pře­rov|⋌0|14

0145|Hana Růžičková|Par­šovice|⋌-1|14

142. místo

0162|Jaromír Hošák|Přerov|⋌0|13

0155|Michal Petraš|Přerov|⋌0|13

144. místo

0027|Jarmila Růžičková|Par­šovice|⋌2|12

145. místo

0147|Miroslava Kociánová|Pře­rov|⋌5|11

0154|Josef Zedek|Přerov|⋌5|11

0071|Renata Kovaříková|Pře­rov|⋌0|11

0156|Vlastimil Zapletal|Horní Moštěnice|⋌0|11

149. místo

0056|Vladimír Tutka|Hranice|⋌8|10

0030|Iva Dorazilová|Hus­topeče n. B.|⋌0|10

151. místo

0093|Vladimír Ondrák|Přerov|⋌2|9

0152|Vít Kocián|Přerov|⋌-7|9

153. místo

0161|Eliška Hložková|Paršo­vice|⋌5|8

0080|Luděk Mrugala|Přerov|⋌0|8

0159|Vlastimil Nevřela|Dluho­nice|⋌0|8

0083|Libor Vyhňák|Želato­vice|⋌0|8

157. místo

0160|Karel Šubík|Přerov|⋌0|5

158. místo

0158|Jiří Škárka|Hranice|⋌0|4

159. místo

0122|Jaroslav Zbožínek|Přerov|⋌0|1

0065|Ivana Bochezová|Hranice|⋌-4|1

161. místo

0157|Petr Zavadil|Šišma|⋌0|-5

162. místo

0151|Jiří Plíhal|Přerov|⋌0|-8