O vítězi tak musela rozhodnout Supertrefa. Nejblíže počtu vstřelených branek, a to počtu 26, byl Petr Takáč z Hranic, jenž tipoval 33.

 V redakci (Pernštejnské náměstí 1, Hranice) na něj čeká karton piv Gambrinus.

Výsledky tipovaných zápasů:

SK Hranice – Šumperk 0:0

Opava B – 1.FCV Přerov 1:0

Mohelnice – Valašské Meziříčí 0:2

Karviná B – Petrovice 0:1

Hněvotín – Kralice 2:0

Dolany – Ústí 0:2

Velké Losiny – Želatovice 6:1

Opatovice – Litovel 2:2

Kozlovice – Oskava 3:0

Troubky – Konice 2:2

Průběžné pořadí Tip ligy:

1. místo

0087|Pavel Poljanský|Pře­rov|⋌5|28

2. místo

0073|Věra Geburová|Přerov|⋌5|22

0017|Daniel Tutka|Hranice|⋌5|22

4. místo

0135|Antonín Návara|Ústí|⋌8|20

5. místo

0103|Monika Plesníková|Hus­topeče n. B.|⋌11|19

0037|Jana Šubová|Klokočí|⋌11|19

0071|Antonín Šimeček|Veselíč­ko|⋌8|19

0111|Josef Vašina|Ústí|⋌5|19

0067|Bohuslav Zemánek|Přerov|⋌5|19

0101|Jaroslav Polus|Hranice|⋌2|19

11. místo

0081|Irena Hlobilová|Pře­rov|⋌2|18

12. místo

0043|Petr Takáč|Hranice|⋌11|16

0036|Pavel Šuba|Klokočí|⋌8|16

0058|Blanka Bubeníková|Tu­čín|⋌5|16

0049|David Jiřík|Radlavi­ce|⋌5|16

0003|Antonín Růžička ml.|Paršovice|⋌5|16

0015|Václav Zámorský st.|Hranice|⋌5|16

0048|Pavel Jiřík|Radslavi­ce|⋌2|16

0062|Tomáš Kotas|Bystřice pod Hostýnem|⋌2|16

0088|Martin Kovář|Stará Ves|⋌2|16

0011|Veronika Polusová|Hrani­ce|⋌2|16

0085|René Zaoral|Přerov|⋌2|16

0127|Zdeněk Adam|Radotín|⋌-1|16

0034|Petr Gajdoš|Bělotín|⋌-1|16

25. místo

0084|Zdeněk His|Přerov|⋌8|14

0035|Libor Pavelka|Hrani­ce|⋌5|14

0098|Michal Baláš|Přerov|⋌2|14

28. místo

0153|Ondřej Uhýrek|Ústí|⋌8|13

0031|Václav Žeravík ml.|Ústi|⋌8|13

0021|Viktor Chlebík|Bělotín|⋌5|13

0028|Martin Socha|Hranice|⋌5|13

0042|Miroslav Takáč|Hranice|⋌5|13

0041|Eva Takáčová|Hrani­ce|⋌5|13

0129|Josef Voráč|Jezerni­ce|⋌5|13

0025|Václav Žeravík|Ústí|⋌5|13

0097|František Baláš|Přerov|⋌2|13

0075|Miloš Bubeník|Tučín|⋌2|13

0066|Petr Kavka|Přerov|⋌2|13

0027|Tomáš Klvaňa|Opatovi­ce|⋌2|13

0060|Miroslava Kociánová|Pře­rov|⋌2|13

0010|Ladislav Novák|Ústí|⋌2|13

0019|Miroslav Spiller|Slatina u Bílec|⋌2|13

0020|Petr Šíp|Hranice|⋌2|13

0095|Josef Škapinec|Přerov|⋌2|13

0040|Barbora Takáčová|Hrani­ce|⋌2|13

0032|Miluše Zlámalová|Rakov|⋌2|13

0052|Jiří Dobeš|Přerov|⋌-1|13

0069|Hana Godušová|Přerov|⋌-1|13

0089|Luděk Kovář|Stará Ves|⋌-1|13

0104|Lubomír Sedlák|Milenov|⋌-1|13

51. místo

0086|Miroslav Kovář|Stará Ves|⋌5|12

0023|Vladimír Tutka|Hranice|⋌0|12

53. místo

0140|Petra Marečková|Čer­notín|⋌5|11

0141|Drahomíra Plesníková|Hus­topeče n.B.|⋌5|11

0145|Václav Karabina|Přerov|⋌2|11

0134|Petr Mikulík|Býško­vice|⋌2|11

57. místo

0158|Hana Čecháková|Kyse­lovice|⋌5|10

0072|Karel Drnovský|Přerov|⋌5|10

0030|Renata Gerhardová|Horní Újezd|⋌5|10

0154|Vlastimil Ilík|Přerov|⋌5|10

0122|Kateřina Bubeníková|Tu­čín|⋌2|10

0059|Drahoslav Gebur|Přerov|⋌2|10

0110|Jitka Jakubcová|Ústí|⋌2|10

0046|Martin Jakubec|Hrani­ce|⋌2|10

0008|Jaroslav Kuchař|Opatovi­ce|⋌2|10

0063|Lukáš Valentík|Lipník nad Bečvou|⋌2|10

0126|Dana Vinklárková|Pře­rov|⋌2|10

0076|František Hudeček|Přerov|⋌-1|10

0152|Aleš Martinát|Hranice|⋌-1|10

0039|Zdeněk Greš|Bělotín|⋌-4|10

71. místo

0050|Zdenka Krejčí|Křtomil|⋌0|9

0061|Lukáš Hlobil|Přerov|⋌-4|9

73. místo

0146|Renata Kovaříková|Pře­rov|⋌5|8

0139|Roman Bernkopf|Černo­tín|⋌2|8

0131|František Jiřík|Radslavi­ce|⋌2|8

0119|Michal Bartoněk|Přerov|⋌0|8

0136|Jan Bocheza|Hranice|⋌-1|8

0138|Petr Krutil|Hranice|⋌-1|8

79. místo

0045|Božena Úhýrková|Ústí|⋌8|7

0159|Pavel Šamořil|Čekyně|⋌5|7

0100|Dezider Bachorec|Hrani­ce|⋌2|7

0065|Stanislav Holaň|Přerov|⋌2|7

0114|Tomáš Jakubec|Opato­vice|⋌2|7

0093|Roman Kubáč|Přerov|⋌2|7

0056|Ivo Navrátil|Přerov|⋌2|7

0092|Květoslav Otáhal|Vlkoš|⋌2|7

0108|Roman Petřvalský|So­běchleby|⋌2|7

0079|Petr Pohlídal|Koko­ry|⋌2|7

0033|Radim Zlámal|Rakov|⋌2|7

0124|Jan Bubeník|Tučín|⋌-1|7

0130|Lukáš Chytil|Přerov|⋌-1|7

0006|Radomír Klvaňa|Opatovice|⋌-1|7

0055|Jaroslav Skácelík|Přerov|⋌-1|7

0024|Josef Tománek|Hranice|⋌-1|7

0009|Pavel Vymětalík|Opa­tovice|⋌-1|7

0014|Václav Zámorský ml.|Hranice|⋌-1|7

0022|Marek Žeravík|Ústí|⋌-1|7

0064|Pavla Balášová|Přerov|⋌-4|7

0121|Jan Růžička|Přerov|⋌-4|7

100. místo

0026|Miroslav Gerhard st.|Horní Újezd|⋌2|6

0051|Stanislav Navrátil|Křto­mil|⋌0|6

0150|Marek Přikryl|Vinary-Přerov|⋌0|6

0116|Alexandra Remešová|Hranice|⋌-1|6

104. místo

0147|Libor Čechák|Kyselo­vice|⋌2|5

0155|Radek Dokoupil|Přerov|⋌-1|5

106. místo

0151|Ladislav Šustek|Paršovi­ce|⋌5|4

0012|Miroslav Bartošák|Hustopeče n.B.|⋌2|4

0029|Simona Bartošáková|Hus­topeče n.B.|⋌2|4

0007|Věra Klvaňová|Opato­vice|⋌2|4

0115|Markéta Strnadlová|Opa­tovice|⋌2|4

0099|Ondřej Vinklárek|Opa­tovice|⋌2|4

0013|Antonín Závodný|Hrani­ce|⋌2|4

0149|Josef Zedek|Přerov|⋌0|4

0074|Alena Dokoupilová|Pře­rov|⋌-1|4

0038|Iveta Grešová|Bělotín|⋌-1|4

0077|Vladimír Ondrák|Přerov|⋌-1|4

0107|Magda Zlámalová|Rakov|⋌-1|4

0125|Jiří Zmeškal|Tučín|⋌-1|4

0078|Pavel Adámek|Hranice|⋌-4|4

0102|Miroslav Gerhard ml.|Všechovice|⋌-4|4

0091|David Šimeček|Veselíčko|⋌-4|4

0106|Lubomír Zlámal|Rakov|⋌-4|4

0068|Jan Čtvrtníček|Tučín|⋌-7|4

124. místo

0132|Marie Dreiseitelová|Mi­lenov|⋌2|2

0118|Vlastimil Nevřela|Dluhonice 130|⋌0|2

126. místo

0120|Pavel Němčák|Troubky|⋌2|1

0082|Jaromír Novotný|Přerov|⋌2|1

0094|Linhard Sládeček|Přerov|⋌2|1

0083|Antonín Ševeček|Přerov|⋌2|1

0044|Antonín Uhýrek|Ústí|⋌2|1

0143|Petr Kantor|Přerov|⋌0|1

0053|Lubomír Jurečka|Přerov|⋌-1|1

0054|Petra Pohnanová|Přerov|⋌-1|1

0105|Miroslav Řehák|Opatovice|⋌-1|1

0096|Marek Zábranský|Přerov|⋌-1|1

0128|René Hánečka|Žalkovice|⋌-4|1

0090|Jan Kovář|Stará Ves|⋌-4|1

0001|Jarmila Růžičková|Par­šovice|⋌-4|1

0156|Hana Šalíková|Stará Ves 197|⋌-4|1

0005|Jaroslav Šuba|Rakov|⋌-7|1

141. místo

0070|Miroslav Juránek|Dřevo­hostice|⋌0|0

0018|Jiří Volf|Hranice|⋌-4|0

143. místo

0109|Iva Dorazilová|Hus­topeče n.B.|⋌2|-1

0133|Zdena Zlámalová|Rakov|⋌2|-1

0157|Alžběta Kantorová|Pře­rov|⋌0|-1

0117|Petr Zavadil|pošta Pavlovice u Přerova|⋌0|-1

0161|Jana Hradilová|Přerov|⋌-1|-1

0144|Vít Kocián|Přerov|⋌-1|-1

149. místo

0057|Vlastislav Navrátil|Osek nad Bečvou|⋌2|-2

0004|Jan Skopal|Valšovi­ce|⋌2|-2

0112|Miroslav Strnadel|Opato­vice|⋌-1|-2

0113|Miroslav Strnadel ml.|Opatovice|⋌-1|-2

0016|Vladimír Tutka st.|Hranice|⋌-1|-2

0160|Luděk Mrugala|Přerov|⋌-10|-2

155. místo

0148|Mojmír Kabelík|Přerov|⋌0|-3

0123|Jaroslav Králík|Přerov – Újezdec|⋌-7|-3

157. místo

0142|Karel Šubík|Přerov|⋌0|-5

0002|Antonín Růžička|Paršovice|⋌-1|-5

0080|Jiří Pavelka|Přerov|⋌-7|-5

160. místo

0137|Božena Zlámalová||⋌-4|-7