Na vítěze čeká v redakci (Pernštejské náměstí 1, Hranice) karton piv Gambrinus.

Výsledky tipovaných zápasů 7. kola:

Valašské Meziříčí – 1. FCV Přerov 4:3

SK Hranice – Velké Karlovice 2:1

Lískovec – Kozlovice 3:1

Želatovice – Konice 4:0

Dolany – Kojetín/Kovalovice 0:0

Bělotín – Náměšť na Hané 8:2

Dub nad Moravou – Lipník nad Bečvou 1:3

Troubky – Lipová 4:5

Beňov – Hlubočky 5:1

Opatovice – Slatinice 3:0

Průběžné pořadí Tip ligy po 7. kole:

1. místo

0033|Tomáš Čech|Dolní Nětčice|⋌5|47

0075|Markéta Strnadlová|Opa­tovice|⋌5|47

3. místo

0049|Viktor Chlebík|Bělotín|⋌11|44

4. místo

0097|Ivana Navrátilová|Pře­rov|⋌11|38

0012|Pavel Jiřík|Radslavi­ce|⋌8|38

0037|Jaroslav Polus|Hranice|⋌8|38

0038|Veronika Polusová|Hrani­ce|⋌8|38

0064|Barbora Takáčová|Hrani­ce|⋌8|38

0028|Alois Novák|Vítonice|⋌2|38

0006|Lukáš Valašík|Přerov|⋌2|38

11. místo

0130|Stanislav Holaň|Přerov|⋌5|36

12. místo

0057|Roman Hroch|Hranice|⋌14|35

0074|Tomáš Jakubec|Opato­vice|⋌8|35

0065|Petr Takáč|Hranice|⋌8|35

0077|Bohuslav Duchoň|Malhoti­ce|⋌5|35

0039|Lubomír Sedlák|Milenov|⋌5|35

0052|Pavel Šuba|Klokočí|⋌5|35

0021|Drahomíra Plesníková|Hus­topeče n/B|⋌2|35

0023|Radim Frydrych|Hranice|⋌-1|35

20. místo

0080|Pavel Adámek|Hranice|⋌11|32

0025|Miroslav Gerhard ml.|Horní Újezd|⋌8|32

0002|Pavel Němčák|Troubky|⋌8|32

0056|Josef Tománek|Hrani­ce|⋌8|32

0090|Michal Baláš|Přerov|⋌5|32

0088|František Baláš|Přerov|⋌5|32

0100|Mojmír Kabelík|Přerov|⋌5|32

0030|Dezider Bachorec|Hrani­ce|⋌2|32

0103|Vlastislav Navrátil|Osek nad Bečvou|⋌2|32

0063|Martina Vágnerová|Chro­pyně|⋌2|32

0035|Pavel Vymětalík|Opa­tovice|⋌2|32

31. místo

0128|Renata Kovaříková|Pře­rov|⋌5|30

0123|Eliška Hložková|Paršo­vice|⋌2|30

33. místo

0018|Božena Uhýrková|Ústí|⋌11|29

0007|Lubomír Jurečka|Přerov|⋌5|29

0054|Jan Šuba|Hranice|⋌5|29

0032|Alexandra Remešová|Hrani­ce|⋌2|29

0044|Antonín Růžička st.|Paršovice|⋌2|29

0015|Tomáš Vaculík|Oploca­ny|⋌2|29

39. místo

0134|Dušan Staněk|Hranice|⋌2|28

40. místo

0003|Michal Bartoněk|Přerov|⋌8|27

0121|Martin Jakubec|Ústí|⋌8|27

0118|Iveta Grešová|Bělotín|⋌5|27

0126|Marek Netopil|Přesta­vlky|⋌5|27

0119|Lubomír Zlámal|Rakov|⋌2|27

45. místo

0024|Pavel Rovenský|Bělo­tín|⋌8|26

0036|Petr Šíp|Hranice|⋌8|26

0053|Jana Šubová|Klokočí|⋌8|26

0029|Tomáš Klvaňa|Opatovi­ce|⋌5|26

0066|Eva Takáčová|Hrani­ce|⋌5|26

0070|Radim Zlámal|Rakov|⋌5|26

0050|Miroslav Bartošák|Hustopeče n/B|⋌2|26

0027|Petr Gajdoš|Bělotín|⋌2|26

0073|Miroslav Strnadel ml.|Opatovice|⋌2|26

0001|Antonín Šimeček|Veselíč­ko|⋌2|26

0058|Miluše Zlámalová|Rakov|⋌2|26

56. místo

0127|Jan Kovář|Stará Ves|⋌2|25

57. místo

0099|Lukáš Valentík|Lipník nad Bečvou|⋌2|24

58. místo

0079|Karel Galda|Přerov|⋌8|23

0014|Roman Kubáč|Přerov|⋌8|23

0062|Petr Mikulík|Býško­vice|⋌8|23

0041|Antonín Uhýrek|Ústí|⋌8|23

0068|Roman Petřvalský|So­běchleby|⋌5|23

0085|Pavel Poljanský|Pře­rov|⋌5|23

0004|Josef Voráč|Jezerni­ce|⋌5|23

0034|Antonín Závodný|Hrani­ce|⋌5|23

0051|Simona Bartošáková|Hus­topeče n/B|⋌2|23

0082|Blahoslav Krček|Přerov|⋌2|23

0072|Miroslav Strnadel st.|Opatovice|⋌2|23

69. místo

0133|Antonín Návara|Ústí|⋌11|22

70. místo

0120|Zdeněk Greš|Bělotín|⋌2|21

0112|Jaroslav Králík|Přerov – Újezdec|⋌2|21

0122|Aleš Martinát|Hrani­ce|⋌2|21

73. místo

0045|Miroslav Takáč|Hranice|⋌11|20

0010|Jaromír Novotný|Přerov|⋌8|20

0011|Antonín Ševěček|Přerov|⋌8|20

0076|Petr Cagaš|Malhoti­ce|⋌5|20

0009|Drahoslav Gebur|Přerov|⋌5|20

0008|Věra Geburová|Přerov|⋌5|20

0109|Miroslav Kovář|Přerov VI – Újezdec|⋌5|20

0086|Martin Kovář|Stará Ves|⋌5|20

0026|Jaroslav Kuchař|Opatovi­ce|⋌5|20

0040|Roman Alex|Hranice|⋌2|20

0081|Lukáš Hlobil|Přerov|⋌2|20

0101|Alena Dokoupilová|Pře­rov|⋌-1|20

0078|Jarmila Galdová|Přerov|⋌-1|20

0096|Ivo Navrátil|Přerov|⋌-1|20

87. místo

0055|Marie Dreiseitelová|Mi­lenov|⋌5|19

0105|Jan Bubeník|Tučín|⋌0|19

89. místo

0125|Radek Klvaňa|Hranice|⋌-1|18

0113|Květoslav Otáhal|Vlkoš|⋌-1|18

91. místo

0020|Radomír Klvaňa ml.|Opatovice|⋌5|17

0005|David Šimeček|Veselíč­ko|⋌5|17

0087|Zdeněk Adam|Radotín|⋌2|17

0022|Monika Plesníková|Hus­topeče n/B|⋌2|17

0091|Pavla Balášová|Přerov|⋌-4|17

96. místo

0132|Ondřej Uhýrek|Ústí|⋌8|16

0131|René Hanečka|Žalko­vice|⋌2|16

98. místo

0071|Ctibor Melich|Hranice|⋌5|15

99. místo

0019|Radomír Klvaňa|Opatovi­ce|⋌2|14

0069|Miroslav Řehák|Opatovi­ce|⋌2|14

101. místo

0116|Jaroslav Skácelík|Přerov|⋌5|12

0092|Luděk Kovář|Stará Ves|⋌2|12

0111|Josef Kubáč|Přerov|⋌2|12

104. místo

0016|František Jiřík|⋌8|11

0067|Monika Petřvalská|So­běchleby|⋌5|11

0104|Irena Hlobilová|Přerov|⋌-1|11

0043|Antonín Růžička ml.|Paršovice|⋌-1|11

108. místo

0094|Bohuslav Zemánek|Přerov|⋌2|10

0107|Blanka Bubeníková|Tu­čín|⋌0|10

0106|Kateřina Bubeníková|Tu­čín|⋌0|10

111. místo

0124|Jitka Jakubcová|Ústí|⋌8|9

0117|Jana Hradilová|Pře­rov|⋌2|9

113. místo

0102|Miroslava Kociánová|Pře­rov|⋌5|8

0089|Natálka Černošková|Pře­rov|⋌2|8

0110|Radek Dokoupil|Přerov|⋌2|8

116. místo

0138|Josef Bareš|Přerov|⋌0|7

0108|Miloš Bubeník|Tučín|⋌0|7

0060|Daniel Tutka|Hranice|⋌0|7

119. místo

0115|Zlata Kristinková|Pře­rov|⋌5|6

0136|Jiří Škárka|Hranice|⋌5|6

121. místo

0098|Tomáš Kotas|Bystřice p. Hostýnem|⋌8|5

0095|Petr Kavka|Přerov|⋌5|5

0083|Jiří Pavelka|Přerov|⋌5|5

0048|Hana Růžičková|Par­šovice|⋌5|5

0042|Jan Skopal|Valšovi­ce|⋌5|5

126. místo

0114|Karel Drnovský|Přerov|⋌0|4

127. místo

0013|Petra Pohnanová|Pře­rov|⋌2|2

0129|Jan Čtvrtníček|Tu­čín|⋌0|2

0061|Vladimír Tutka|Hranice|⋌0|2

0059|Jiří Volf|Hranice|⋌0|2

0047|Jarmila Růžičková|Par­šovice|⋌-1|2

132. místo

0139|Miroslav Vymětal|Přerov|⋌2|1

133. místo

0084|Vladimír Bija|Beňov|⋌5|-1

0046|Ladislav Šustek|Paršovi­ce|⋌2|-1

135. místo

0031|Miloslav Jančík|Soběchle­by|⋌0|-2

136. místo

0135|Miroslav Navrátil|Tova­čov|⋌0|-4

0017|Hana Vodičková|Rad­slavice|⋌0|-4

138. místo

0137|Michal Petráš|Přerov|⋌0|-5

139. místo

0093|Linhard Sládeček|Přerov|⋌0|-12