Po závěrečném kole se na špici usadili Josef Tománek a Jan Kovář se 77 body. O celkovém vítězi podzimního ročníku tedy rozhodla celková „Supertrefa“ ze všech třinácti kol, ve které se usmálo štěstí na Josefa Tománka z Hranic. Ten se může těšit na hlavní cenu od Fotbalového světa v podobě zájezdu na bundesligové utkání Herthy Berlín. Jan Kovář za druhé místo obdrží sportovní vybavení od společnosti Helia sport.

Shoda bodů nastala také na třetí příčce. Miroslav Kovář, Martin Socha a Hana Čecháková nasbírali shodných 74 bodů. Na řadu tedy přišla opět „Supertrefa“, z níž vyšla vítězně Hana Čecháková z Kyselovic, jež dostane dárkový koš od společnosti Masný průmysl Krásno.

Celkovým vítězem Tip ligy v divizi střední Morava se stal František Vlach z Horního Štěpánova, který nasbíral úctyhodných 117 bodů. V prosinci se tak může těšit na letecký výlet do Londýna spojený s návštěvou utkání Chelsea FC.

Všichni výherci budou v nejbližší době kontaktováni ohledně převzetí výher.


První cenu Tip ligy Deníku, zájezd na zápas londýnské Chelsea, věnuje Fotbalový svět

Výsledky tipovaných utkání na Přerovsku
Přerov – Vyškov 0:2
Loštice – Kozlovice 2:2
Dolany – Troubky 0:1
Ústí – Oskava 0:4
Želatovice – Hranice 0:4
Nové Sady – Bělotín 0:2
Lipník n. B. – Dub 6:1
Hlubočky – Kojetín 0:1
Radslavice – Všechovice 3:4
Beňov – H. Moštěnice 0:5

Konečné pořadí - region

1. místo

041|Josef Tománek|Hranice|⋌-4|77

2. místo

050|Jan Kovář|Stará Ves|⋌5|77

3. místo

093|Hana Čecháková|Kyse­lovice|⋌-1|74

4. místo

052|Miroslav Kovář|Stará Ves|⋌5|74

007|Martin Socha|Hranice|⋌2|74

6. místo

081|Pavel Poljanský|Pře­rov|⋌11|71

106|Michal Bartoněk|Trou­bky|⋌2|71

012|Ondřej Tureček|Hrani­ce|⋌2|71

112|Věra Geburová|Přerov|⋌-1|71

10. místo

074|Stanislav Holaň|Přerov|⋌5|68

11. místo

027|Lucie Baranová|Lipník n. B.|⋌2|65

099|Libor Čechák|Kyselo­vice|⋌2|65

038|Roman Hroch|Hranice|⋌2|65

016|Václav Žeravík ml.|Hranice|⋌2|65

017|Jaroslav Kuchař|Opatovice|⋌-1|65

108|Blanka Čecháková|Kyse­lovice|⋌-4|65

003|Václav Žeravík|Hranice|⋌-4|65

18. místo

148|Lukáš Kaďorek|Přerov|⋌11|64

19. místo

055|Luděk Kovář|Stará Ves|⋌8|62

058|Roman Kubáč|Přerov|⋌8|62

030|Pavel Klvaňa|Opatovi­ce|⋌5|62

008|Radovan Majkus|Všecho­vice|⋌2|62

23. místo

095|Vladimír Mánek|Přerov|⋌8|59

068|František Jiřík|Radslavi­ce|⋌5|59

029|Daniel Tutka|Hranice|⋌5|59

026|Veronika Polusová|Hrani­ce|⋌2|59

091|Antonín Ševeček|Přerov|⋌-4|59

102|Jana Ilíková|Přerov|-⋌7|59

29. místo

015|Jan Čtvrtníček|Tu­čín|⋌5|56

077|David Kunc|Přerov|⋌5|56

051|Martin Kovář|Stará Ves|⋌2|56

043|Eva Takáčová|Hrani­ce|⋌2|56

104|Drahoslav Gebur|Přerov|⋌-1|56

070|Pavel Jiřík|Radslavice|⋌-1|56

114|Michal Kašpařík|Přerov|⋌-4|56

36. místo

021|Dezider Bachorec|Hrani­ce|⋌0|54

37. místo

062|Vlastislav Navrátil|Osek n. B.|⋌8|53

018|Miroslav Strnadel ml..|Opat.|⋌8|53

032|Radomír Klvaňa|Opatovi­ce|⋌5|53

002|Viktor Chlebík|Bělotín|⋌2|53

046|Barbora Takáčová|Hrani­ce|⋌2|53

048|Jan Šuba|Hranice|⋌-1|53

43. místo

039|Lubomír Sedlák|Milenov|⋌0|52

137|Stanislav Sukup|Hranice|⋌-4|52

45. místo

059|Tomáš Kotas|Bystřice p. H.|⋌2|51

157|Petr Šíp|Hranice|⋌2|51

135|Jaroslav Králík|Újezdec|⋌-4|51

48. místo

019|Miroslav Strnadel st.|Opat.|⋌8|50

020|Tomáš Jakubec|Opato­vice|⋌2|50

024|Antonín Uhýrek|Hranice 1|⋌2|50

103|Jaromír Novotný|Přerov|⋌-4|50

110|Václav Karabina|Přerov|-⋌7|50

53. místo

097|Antonín Šimeček|Veselíč­ko|⋌2|47

044|Petr Takáč|Hranice|⋌2|47

004|Antonín Závodný|Hrani­ce|⋌2|47

036|Iveta Grešová|Bělotín|⋌-1|47

082|Pavel Němčák|Troubky|⋌-4|47

58. místo

125|Martin Jakubec|Hrani­ce|⋌0|46

59. místo

014|Martin Obořil|Hranice|⋌5|44

107|David Šimeček|Veselíč­ko|⋌5|44

088|Vlastimil Ilík|Přerov|⋌2|44

111|Linhard Sládeček|Přerov|⋌2|44

013|Miroslav Spiller|Slati­na|⋌2|44

64. místo

126|František Baláš|Přerov|⋌5|43

115|Aleš Martinát|Hrani­ce|⋌2|43

069|Vít Kroupa|Vlkoš|⋌0|43

057|František Hudeček|Přerov|⋌-1|43

68. místo

136|René Hánečka|Žalko­vice|⋌2|42

094|Marek Netopil|Přesta­vlky|⋌0|42

100|Mojmír Kabelík|Přerov|⋌-1|42

71. místo

144|Antonín Návara|Hranice|⋌0|41

037|Zdeněk Greš|Bělotín|⋌-1|41

025|Petr Mikulík|Býškovice|⋌-1|41

028|Vladimír Tutka|Hranice|⋌-1|41

064|Pavel Holíček|Přerov|⋌-4|41

034|Tomáš Klvaňa|Opatovice|⋌-4|41

77. místo

127|Petr Kantor|Přerov|⋌-4|40

78. místo

023|Jiří Dreiseitl|Jezer­nice|⋌0|39

092|Lubomír Jurečka|Přerov|⋌0|39

133|Tomáš Kupka|Přerov|⋌-1|39

118|Eva Spillerová|Sla­tina|⋌-1|39

82. místo

073|Jiří Pavelka|Přerov|⋌5|38

080|Josef Škapinec|Přerov|⋌2|38

143|Josef Vašina|Hranice|⋌0|38

071|Stanislav Navrátil|Křtomil|⋌-1|38

098|Josef Voráč|Jezernice|⋌-1|38

078|Renata Kovaříková|Přerov|⋌-4|38

090|Květoslav Otáhal|Vlkoš|⋌-4|38

049|Pavel Šuba|Klokočí|⋌-4|38

045|Miroslav Takáč|Hranice|⋌-4|38

056|Roman Vašina|Radkovy|⋌-4|38

140|Svatava Kubicová|Hranice|⋌-7|38

93. místo

145|Michal Baláš|Přerov|⋌2|37

139|Lenka Vališová|Hranice|⋌-1|37

138|Jitka Kubicová|Hranice|⋌-4|37

96. místo

128|David Kubáč|Přerov|⋌8|36

076|Radek Dokoupil|Přerov|⋌5|36

130|Nikol Hánečková|Žal­kovice|⋌2|36

109|Vladimír Bija|Beňov|⋌0|36

116|Jan Bocheza|Hranice|⋌-4|36

101. místo

047|Jana Šubová|Klokočí|⋌-1|35

009|Miroslav Gerhard|H. Újezd|⋌-4|35

033|Ondřej Vinklárek|Opa­tovice|⋌-7|35

104. místo

120|Jitka Jakubcová|Hra­nice|⋌0|34

105. místo

147|Karel Šolín|Přerov|⋌-1|33

106. místo

022|Markéta Strnadlová|Opat­.|⋌8|32

065|Hana Godusová|Přerov|⋌5|32

156|Dana Vinklárková|Pře­rov|⋌5|32

086|Alena Dokoupilová|Pře­rov|⋌2|32

067|Libor Vyhňák|Želatovice|⋌-4|32

084|Karel Drnovský|Přerov|⋌-7|32

112. místo

129|Zdeněk Frydrych|Lipník n. B.|⋌0|31

113. místo

105|Petra Pohnánová|Pře­rov|⋌2|29

083|Jaroslav Motalík|Kojetín|⋌0|29

042|Pavel Vymětalík|Opa­tovice|⋌0|29

075|Pavel Adámek|Hranice|⋌-4|29

117. místo

060|Jakub Kotas|Bystřice p. H.|⋌5|27

152|Miroslav Dreiseitel|Mi­lenov|⋌2|27

061|Roman Petřvalský|So­běchl.|⋌-4|27

120. místo

010|Drahomíra Plesníková|Hust.|⋌-1|26

079|Marek Zábranský|Přerov|⋌-1|26

006|Václav Zámorský st.|Hranice|⋌-4|26

072|Zdenka Krejčí|Křtomil|⋌-7|26

124. místo

159|Lenka Robova|Jezerni­ce|⋌5|24

117|Monika Plesníková|Hus­top.|⋌2|24

124|Božena Uhýrková|Ústí|⋌-1|24

142|Jiří Škárka|Hranice|⋌-4|24

151|Jiří Dreiseitel|Mi­lenov|⋌-7|24

129. místo

005|Václav Zámorský ml.|Hranice|⋌5|23

131|Zdeněk His|Přerov|⋌0|23

087|Miroslava Kociánová|Přerov|⋌-1|23

035|Renata Gerhardová|H. Újezd|⋌-7|23

085|Petr Kavka|Přerov|⋌-7|23

134. místo

119|Ondřej Uhýrek|Hranice|⋌0|22

135. místo

146|Lukáš Chytil|Přerov|⋌0|20

136. místo

011|Jan Pecha|Vítonice|⋌0|18

040|Petr Vymětalík|Opa­tovice|⋌0|18

138. místo

089|Jaroslav Skácelík|Přerov|⋌-4|17

139. místo

066|Bohuslav Zemánek|Přerov|⋌-7|15

140. místo

001|Petr Gajdoš|Bělotín|⋌-1|14

141. místo

149|Jarmila Pavelková|Pře­rov|⋌11|13

142. místo

153|Pavla Růžičková|Par­šovice|⋌-1|12

143. místo

154|Josef Bareš|Přerov|⋌-1|10

144. místo

161|Vladimír Ondrák|Přerov|⋌8|8

160|Michal Petráš|Přerov|⋌0|8

122|Antonín Růžička st.|Paršovice|⋌-4|8

063|Tomáš Cifr|Osek na Bečvou|⋌-7|8

148. místo

134|Josef Zedek|Přerov|⋌0|7

149. místo

150|Miroslav Polách|Přerov|⋌2|6

150. místo

096|Petr Buchta|Přerov|⋌-1|5

151. místo

054|Marie Buchtová|Přerov|⋌-1|4

141|Jiří Volf|Hranice|⋌-4|4

153. místo

158|Petr Řeháček|Bystřice p. H.|⋌0|3

154. místo

113|Tomáš Vaculík|Oploca­ny|⋌0|2

121|Antonín Růžička|Paršovice|⋌-7|2

156. místo

053|Jaroslav Buchta|Přerov|⋌-4|1

157. místo

123|Jarmila Růžičková|Par­šovice|⋌5|-1

155|Vladimír Petráš|Lipník n. B.|⋌0|-1

159. místo

132|Alžběta Kantorová|Pře­rov|⋌2|-5

160. místo

162|Karel Šubík|Přerov|⋌0|-9

161. místo

101|Pavel Mirga|Přerov|⋌-4|-25