Napínavé čtvrté kolo jarní Tip ligy vyhrál díky přesné Supertrefě  //HNED NA WEB//

Při zápasech z našeho kuponu nakonec padlo dohromady 31 branek, což rozhodně není málo.

Téměř věštecké schopnosti prokázal Stanislav Holaň, který ke skvělým tipům přidal i naprosto přesnou Supertrefu.

Mezi trojicí nejlepších byl i lídr průběžného pořadí Petr Kavka, který se ovšem musel sklonit před skvělým brankovým odhadem Stanislava Holaně. Ten si tak od nás odnese balení piv Zlatý hattrick se sklenicí od pivovaru Litovel. Gratulujeme, výherce budeme kontaktovat.

Výsledky 4. kola jarní Tip ligy

Mohelnice – Přerov 2:0

Hranice – Kozlovice 1:1

Želatovice – Kralice na Hané 0:1

Litovel – Kojetín 2:4

Opatovice – Náměšť na Hané 0:2

Beňov – Mostkovice 2:0

Troubky – Ústí 1:5

Bělotín – Lipová 1:0

Čechovice – Lipník nad Bečvou 1:1

Ústí B – Tovačov 3:4

Pořadí po 4. kole

1. místo

0114|Petr Kavka|Přerov|8|23

2. místo

0025|Pavel Rovenský|Bělo­tín|5|20

3. místo

0095|Luděk Kovář|Stará Ves|2|17

0007|Jaroslav Šuba|Klokočí|2|17

5. místo

0011|Eliška Hložková|Paršo­vice|5|14

0064|Lubomír Jurečka|Přerov|5|14

0070|Blahoslav Krček|Přerov|5|14

0099|Marek Netopil|Přesta­vlky|5|14

0061|Blanka Bubeníková|Tu­čín|2|14

0059|Jaromír Novotný|Přerov|2|14

0058|Antonín Ševeček|Přerov|2|14

0090|David Šimeček|Veselíč­ko|2|14

0102|Miroslav Vymětal|Přerov|2|14

14. místo

0023|Antonín Uhýrek|Ústí|5|12

15. místo

0087|Stanislav Holaň|Přerov|8|11

0108|Drahoslav Gebur|Přerov|5|11

0081|Vlastislav Navrátil|Osek nad Bečvou|5|11

0106|Pavel Němčák|Troubky|5|11

0006|Roman Petřvalský|So­běchleby|5|11

0035|Miroslav Takáč|Hranice|5|11

0036|Dezider Bachorec|Hrani­ce|2|11

0077|Vladimír Bija|Beňov|2|11

0080|Miroslav Kovář|Újezdec|2|11

0001|Alois Novák|Bystřice p.H.|2|11

0037|Lubomír Sedlák|Milenov|2|11

0111|Tomáš Vaculík|Oploca­ny|2|11

27. místo

0100|Renata Kovaříková|Pře­rov|8|9

0027|Radomír Klvaňa st.|Opatovice|5|9

0097|Roman Stoklasa|Přerov|5|9

30. místo

0110|Karel Galda|Přerov|5|8

0094|Lukáš Hlobil|Přerov|5|8

0044|Markéta Strnadlová|Opa­tovice|5|8

0003|Jana Šubová|Klokočí|5|8

0032|Viktor Chlebík|Bělotín|2|8

0045|Tomáš Jakubec|Opato­vice|2|8

0107|Mojmír Kabelík|Přerov|2|8

0052|Radek Klvaňa|Malhoti­ce|2|8

0071|Martin Kovář|Stará Ves|2|8

0021|Jan Skopal|Valšovi­ce|2|8

0051|Dušan Staněk|Hranice|2|8

0050|Petr Šíp|Hranice|2|8

0033|Petr Takáč|Hranice|2|8

0034|Barbora Takáčová|Hrani­ce|2|8

0055|Josef Tománek|Hranice|2|8

0024|Miluše Zlámalová|Rakov|2|8

0043|Václav Žeravík ml.|Ústí|2|8

0018|Simona Bartošáková|Hus­topeče n.B|-1|8

0062|Miloš Bubeník|Tučín|-1|8

0008|Monika Petřvalská|So­běchleby|-1|8

0038|Monika Plesníková|Hus­topeče n.B.|-1|8

51. místo

0084|René Hánečka|Žalko­vice|0|7

52. místo

0060|Jan Bubeník|Tučín|5|6

0085|Lukáš Valentík|Lipník nad Bečvou|5|6

0072|Pavel Poljanský|Pře­rov|2|6

0105|Michal Bartoněk|Přerov|0|6

56. místo

0089|Radek Dokoupil|Přerov|5|5

0088|Miroslava Kociánová|Pře­rov|5|5

0104|Jan Růžička|Přerov|5|5

0040|Václav Žeravík|Ústí|5|5

0066|Karel Drnovský|Přerov|2|5

0005|Miloslav Jančík|Soběchle­by|2|5

0079|Jan Kovář|Stará Ves|2|5

0073|Jana Mikulášková|Pře­rov|2|5

0096|František Řihošek|Přesta­vlky|2|5

0047|Miroslav Strnadel ml.|Opatovice|2|5

0013|Pavel Šuba|Klokočí|2|5

0056|Jiří Volf|Hranice|2|5

0067|Zdeňka Adamová|Soběchle­by|0|5

0004|Tomáš Čech|Dolní Nětčice|0|5

0012|Jaroslav Kuchař|Opatovi­ce|0|5

0065|Květoslav Otáhal|Vlkoš|0|5

0054|Václav Zámorský ml.|Hranice|0|5

0118|Vlastimil Zapletal|Přerov|0|5

0076|Pavel Jiřík|Radslavice|-1|5

0020|Ctibor Melich|Hranice|-1|5

0041|Alexandra Remešová|Hranice|-1|5

0015|Antonín Růžička ml.|Paršovice|-1|5

78. místo

0083|František Jiřík|Radslavi­ce|5|4

79. místo

0078|Miroslav Kovář|Stará Ves|5|2

0057|Antonín Závodný|Hranice|5|2

0086|Pavel Adámek|Hranice|2|2

0002|Marie Dreiseitelová|Mi­lenov|2|2

0042|Miroslav Gerhard|Horní Újezd|2|2

0091|Antonín Šimeček|Veselíč­ko|2|2

0082|Geburová Věra|Přerov|2|2

0074|Bohuslav Zemánek|Přerov|2|2

0022|Radim Zlámal|Rakov|2|2

0039|Petr Mikulík|Býško­vice|0|2

0028|Pavel Vymětalík|Opa­tovice|0|2

0026|Tomáš Klvaňa|Opatovice|-1|2

0031|Radomír Klvaňa|Hranice|-1|2

0048|Martin Peša|Hranice|-1|2

0010|Antonín Růžička st.|Paršovice|-1|2

94. místo

0068|Zdeněk Adam st.|Soběchleby|0|1

95. místo

0115|Petra Pohanová|Přerov|2|0

0063|Katka Bubeníková|Tučín|-1|0

97. místo

0009|Hana Růžičková|Par­šovice|5|-1

0069|Jaroslav Skácelík|Přerov|5|-1

0016|Ladislav Šustek|Paršovice|5|-1

0029|Jaroslov Polus|Hranice|2|-1

0030|Veronika Polusová|Hranice|2|-1

0046|Miroslav Strnadel st.|Opatovice|2|-1

0053|Václav Zámorský st.|Hranice|0|-1

0017|Miroslav Bartošák|Hustopeče n.B|-1|-1

0101|Jaroslav Králík|Újezdec|-1|-1

0103|Alena Dokoupilová|Přerov|-7|-1

107. místo

0092|Ivo Navrátil|Přerov|2|-4

0098|Jiří Pavelka|Přerov|2|-4

0109|Jarmila Galdová|Přerov|-1|-4

0093|Irena Hlobilová|Přerov|-1|-4

0014|Jarmila Růžičková|Par­šovice|-1|-4

112. místo

0075|Roman Kubáč|Přerov|0|-5

0116|Hana Vodičková|Rad­slavice|0|-5

0117|Vladimír Tutka|Hranice|-4|-5

115. místo

0049|Petr Gajdoš|Bělotín|0|-6

0112|Daniel Tutka|Hranice|-1|-6

117. místo

0113|Božena Uhýrková|Ústí|0|-7

118. místo

0019|Ctibor Bubela|Bělotín|0|-8