Zápas se přitom pro tým trenéra Poláška vyvíjel velice slibně. Už ve třetí minutě se domácí po rohovém kopu dostali do vedení. Stoklásek nacentroval přesně na Čevelu, který se prosadil na malém vápně a hlavou zavěsil.

Troubečtí fotbalisté měli prvním poločase mírnou převahu, ale vyjma gólové Čevelovy hlavičky se žádná střela za Bernkopfova záda nedostala. Slibné příležitosti buď zmařil právě ústecký brankář, nebo je domácí zazdili sami.

Otevřená dvířka se ale objevila i na druhé straně. Například Staněk šel dvakrát sám na brankáře Bělíka, jenže ani jedno sólo neproměnil.

Přeci jen otevřenější hra byla k vidění až ve druhém dějství. Domácí sice měli už v úvodu druhé půle slibné příležitosti ke vstřelení druhého gólu, ale ani Němčák ani Stoklásek své příležitosti v gól nepřetavili. Domácí ale měli i štěstí, když pokus ústeckých fotbalistů skončil na břevně.

„Tentokrát jsme ale dva body ztratili. Měli jsme více šancí než soupeř, ale bohužel jsme je nedali. Opět se tak potvrdilo to známé nedáš – dostaneš," nastínil druhý gólový moment trenér Troubek Miroslav Polášek.

V 81. minutě totiž hosté zahrávali standardní situaci a po centru Plesníka zamířil Michal Škařupa přesně za Bělíkova záda.

„Domácí možná měli o pár šancí více než my, ale myslím, že ta remíza je nakonec spravedlivá. Bod z Troubek beru. V závěru jsme mohli přidat ještě jednu branku, ale to už bychom asi chtěli moc," konstatoval ústecký kouč Zdeněk Hoffmann.

Troubky mohou ve středu napravit nedělní dojem proti Hněvotínu, Ústí ve vloženém kole přivítá Kralice na Hané.

FK Troubky – TJ Sokol Ústí 1:1 (1:0)

Branky: 3. Čevela – 81. Škařupa.

Rozhodčí: Kopecký – Svozil, Přikryl. ŽK: 2–3. ČK: 89. Vala (Troubky). Diváků: 200.

Troubky: Bělík – Pospíšil, Čevela, Vala, Obrtel – Ticháček (70. Gregovský), R. Haviernik, Stoklásek, Němčák, Kučera (80. Mlčoch) – Stískal. Trenér: Miroslav Polášek.

Ústí: Bernkopf – Sencovici Pavel (65. Palacký), Smolka, Pančochář, Sencovici Patrik – Skácel, Plesník, Páleník, Ševčík (50. Blažek) – Žoch, Staněk (50. Škařupa). Trenér: Zdeněk Hoffmann.