Turnaj byl rozdělen do dvou základních skupin po pěti týmech. Z každé postoupily čtyři celky do čtvrtfinále a pro posledního v tabulce turnaj skončil. V základních skupinách se hrálo na šestnáct a ve vyřazovacích bojích na dvacet minut hrubého času v poli s pěti hráči včetně gólmana.

S těmito podmínkami a soupeři se nejlépe popasoval výběr FC Vitur, který ani jednou nezaváhal a suverénně se stal vítězem jednodenního měření sil.

Ze základní skupiny A nepostoupil celek PS Přerov, který ve čtyřech utkáních vstřelil jen dvě branky a s turnajem se musel rozloučit. Podobně si ve skupině B vedly Želvy Želatovice, jež inkasovaly sedmnáct branek, a i pro ně turnaj skončil.

Ve čtvrtfinále si FC Vitur doslova pohrál s Radvanicemi a porazil je vysoko 9:0. Bez větších problémů postoupil také Hofa Team, který zdolal Zubr 3:0. Zbylá dvě utkání skončila po řádné hrací době nerozhodně 1:1 a na řadu tedy přišly pokutové kopy.

V nich Čekyně porazila Chajda Team 3:2 a Vinárna Mutěnice zdolala FC Barrsa 5:4. Vboji o finále na sebe narazili favorit celého turnaje FC Vitur a Vinárna Mutěnice.

Utkání skončilo podle předpokladů a prvně jmenovaný tým zvítězil 5:1. Ve druhém semifinále se střetli Hofa Team vs. Čekyně. Bez vstřelené branky se vyhrát nedá, na což doplatila Hofa, která prohrála 0:3.

Chuť si spravila alespoň v souboji o třetí příčku, když porazila pouze o jedinou branku Vinárnu Mutěnice 2:1. Ten, kdo si myslel, že alespoň finálový soupeř bude pro FC Vitur vyrovnaným celkem, byl na omylu.

Čekyně si z boje o první příčku odnesla slušný příděl šesti branek, když sama dokázala skórovat pouze jedenkrát.

„Turnaj jsme absolvovali absolutně bez problémů. Ve všech utkáních jsme byli lepší, neztratili jsme ani bod a celkové skóre 46:5 snad mluví za vše. Příjemným překvapením byla Vinárna Mutěnice, která odehrála celý turnaj v pěti lidech a dostala se až do boje o třetí místo, kde nakonec jen těsně prohrála“ řekl Mojmír Kabelík, pořadatel turnaje a hráč FC Vitur v jedné osobě.

Nejlepší týmy turnaje:

 • FC Vitur
 • Čekyně
 • Hofa Team
 • Vinárna Mutěnice.
 • Jako na každém pořádném turnaji nemohla chybět ani individuální ocenění. Nejlepším brankářem byl zvolen Marek Judas (Vinárna Mutěnice) a hráčem Jan Dohnal (FC Vitur).

  Pomyslnou korunu pro krále střelců si odnesl Lukáš Kaďorek (FC Vitur), který zatížil konto soupeřů sedmnácti brankami.

  PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

  Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika