UPOZORNĚNÍ SEKRETÁŘE

Změny zasedání STK a DK:

Sekretář OFS upozorňuje oddíly na změny času zasedání STK a DK OFS v jarní části SR 2010/11 takto:

* STK zasedá každou středu od 14 do 16 hodin na OFS Přerov,
* DK zasedá každou středu od 16 do 17.30 hodin na OFS Přerov.

Z JEDNÁNÍ STK

STK vzala na vědomí žádosti o změnu termínu utkání:

* OP mužů, 19. kolo: So Ústí B – So Lazníky (NE 24. dubna, 16.30 hodin),
* OS mužů sk. A, 18. kolo: So Troubky B – So Čekyně (PÁ 1. dubna, 16.30 hodin),
* OS mužů sk. A, 18. kolo: Un Lověšice – So Lobodice (ČT 7. dubna, 17 hodin).

Z JEDNÁNÍ DK

Prominutí trestu: Tomáš Stryk (hráč D. Hranice) žádosti se nevyhovuje. Poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu.

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

VÍKEND 26. – 27. BŘEZNA

OP mužů – 15. kolo: 99 Kovalovice – Stará Ves (NE 15) Klíma – Požár, Knop SDR1, 100 Záříčí – Pavlovice (SO 15) Pelikán – Knop, Walter, 101 Měrovice – Újezdec (NE 15) Rýpar – Odstrčil, Sigmund SDR1, 102 Beňov – Býšk/H. Újezd B (NE 15, hř. Viktorie Přerov) Oulehla – M. Navrátil, Gebur, 103 Ústí B – Soběchleby (NE 10) Caletka – Dubravský, Hohnová, 104 Lazníky – Želatovice B (NE 15) Sedlák – Štětka, Hohnová, 105 Kojetín B – Domaželice (SO 15) Odstrčil – Požár, Grečmal.

OS mužů, sk. A – 19. kolo: 145 Brodek B – Říkovice (SO 15) K. Navrátil, 146 Viktorie Přerov – Troubky B (SO 15) Brázda, 147 Čekyně – Křenovice (NE 12, hř. 1.FC Přerov UT) Oláh, 148 Záříčí B – volno, 149 H. Moštěnice B – Lověšice (NE 15) Hrčo, 150 Lobodice – Polkovice (NE 15) Dubravský, 151 Bochoř – Vlkoš (NE 15) K. Pospíšil, 152 Vitčice – Uhřičice (NE 15) Brázda.

OS mužů, sk. B – 15. kolo: 99 Skalička – Jezernice (SO 15) Částečka, 100 Drahotuše – Radslavice B (NE 10) Dreiseitel, 101 Bělotín B – Černotín (NE 12.30) Kulička, 102 SK Hranice B – Opat./Všech. B (SO 10) J. Menšík, 103 H. Nětčice – Dukla Hranice (NE 15) Částečka, 104 Prosenice – Lipník B (NE 15) J. Menšík, 105 Hustopeče B – Žákovice (NE 14) Bubeník.

Dohrávaná utkání: 140 Lověšice – Lobodice (ČT 7. dubna 17) J. Menšík, 143 Troubky B – Čekyně (PÁ 1. dubna 16.30) Sigmund.

Přátelské utkání: Býškovice – Opatovice (SO 15) Štětka – Kulička, Bubeník, Bělotín – Prostřední Bečva (NE 15) Kulička.

Turnaj přípravek: Lipník (neděle 8.30) Karabina, K. Navrátil, P. Pospíšil.

ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽÍ

OFS PŘEROV – JARO 2011

Okresní přebor

15. kolo (neděle 27. března, 15 hod.): 99 Kovalovice – Stará Ves, Záříčí A – Pavlovice, Měrovice – Újezdec, Beňov – Býš./H. Újezd B (hřiště FK Viktorie Přerov), Ústí B – Soběchleby, Lazníky – Želatovice B, Kojetín B – Domaželice.

16. kolo (neděle 3. dubna, 16 hod.): Stará Ves – Kojetín B, Domaželice – Lazníky, Želatovice B – Ústí B, Soběchleby – Beňov, Býš./H. Újezd B – Měrovice (hř. H. Új.), Újezdec – Záříčí A, Pavlovice – Kovalovice.

17. kolo (neděle 10. dubna, 16 hod.): Pavlovice – Stará Ves, Kovalovice – Újezdec, Záříčí A – Býš./H. Újezd B, Měrovice – Soběchleby, Beňov – Želatovice B (hř. FK Viktorie Přerov), Ústí B – Domaželice, Lazníky – Kojetín B.

18. kolo (neděle 17. dubna, 16.30 hod.): Stará Ves – Lazníky, Kojetín B – Ústí B, Domaželice – Beňov, Želatovice B – Měrovice, Soběchleby – Záříčí A, Býš./H. Újezd B – Kovalovice (hř. H. Új.), Újezdec – Pavlovice.

19. kolo (neděle 24. dubna, 16.30 hod.): Újezdec – Stará Ves, Pavlovice – Býš./H. Újezd B, Kovalovice – Soběchleby, Záříčí A – Želatovice B, Měrovice – Domaželice, Beňov – Kojetín B, Ústí B – Lazníky.

20. kolo (neděle 1. května, 16.30 hod.): Stará Ves – Ústí B, Lazníky – Beňov, Kojetín B – Měrovice, Domaželice – Záříčí A, Želatovice B – Kovalovice, Soběchleby – Pavlovice, Býš./H. Újezd B – Újezdec (hř. H. Új.).

21. kolo (neděle 8. května, 16.30 hod.): Býš./H. Újezd B – Stará Ves (hř. H. Új.), Újezdec – Soběchleby, Pavlovice – Želatovice B, Kovalovice – Domaželice, Záříčí A – Kojetín B, Měrovice – Lazníky, Beňov – Ústí B.

22. kolo (neděle 15. května, 16.30 hod.): Stará Ves – Beňov, Ústí B – Měrovice, Lazníky – Záříčí A, Kojetín B – Kovalovice, Domaželice – Pavlovice, Želatovice B – Újezdec, Soběchleby – Býš./H. Újezd B.

23. kolo (neděle 22. května, 16.30 hod.): Soběchleby – Stará Ves, Býš./H. Újezd B – Želatovice B (hř. H. Új.), Újezdec – Domaželice, Pavlovice – Kojetín B, Kovalovice – Lazníky, Záříčí A – Ústí B, Měrovice – Beňov.

24. kolo (neděle 29. května, 16.30 hod.): Stará Ves – Měrovice, Beňov – Záříčí A, Ústí B – Kovalovice, Lazníky – Pavlovice, Kojetín B – Újezdec, Domaželice – Býš./H. Újezd B, Želatovice B – Soběchleby.

25. kolo (neděle 5. června, 16.30 hod.): Želatovice B – Stará Ves, Soběchleby – Domaželice, Býš./H. Újezd B – Kojetín B (hř. H. Új.), Újezdec – Lazníky, Pavlovice – Ústí B, Kovalovice – Beňov, Záříčí A – Měrovice.

14. kolo (neděle 12. června, 16.30 hod.): Stará Ves – Domaželice, Želatovice B – Kojetín B, Soběchleby – Lazníky, Býš./H. Újezd B – Ústí B (hř. H. Új.), Újezdec – Beňov (Beňov změna pořadatele), Pavlovice – Měrovice, Kovalovice – Záříčí A.

26. kolo (neděle 19. června, 16.30 hod.): Stará Ves – Záříčí A, Měrovice – Kovalovice, Beňov – Pavlovice, Ústí B – Újezdec, Lazníky – Býš./H. Újezd B, Kojetín B – Soběchleby, Domaželice – Želatovice B.

Okresní soutěž mužů, skupina B

15. kolo (neděle 27. března, 15 hod.): Skalička – Jezernice, Drahotuše – Radslavice B, Bělotín B – Černotín, SK Hranice B – Opatovice, H. Nětčice – Dukla Hranice, Prosenice – Lipník n. B. B, Hustopeče B – Žákovice.

16. kolo (neděle 3. dubna, 16 hod.): Jezernice – Hustopeče B, Žákovice – Prosenice, Lipník n. B. B – H. Nětčice (hř. D. Új.), Dukla Hranice – SK Hranice B, Opatovice- Bělotín B, Černotín – Drahotuše, Radslavice B – Skalička.

17. kolo (neděle 10. dubna, 16 hod.): Radslavice B – Jezernice, Skalička – Černotín, Drahotuše – Opatovice, Bělotín B – Dukla Hranice, SK Hranice B – Lipník n. B. B, H. Nětčice – Žákovice, Prosenice – Hustopeče B.

18. kolo (neděle 17. dubna, 16.30 hod.): Jezernice – Prosenice, Hustopeče B – H. Nětčice, Žákovice – SK Hranice B, Lipník n. B. B – Bělotín B (hř. D. Új.), Dukla Hranice – Drahotuše, Opatovice – Skalička, Černotín – Radslavice B.

19. kolo (neděle 24. dubna, 16.30 hod.): Černotín – Jezernice, Radslavice B – Opatovice, Skalička – Dukla Hranice, Drahotuše – Lipník n. B. B, Bělotín B – Žákovice, SK Hranice B – Hustopeče B, H. Nětčice – Prosenice.

20. kolo (neděle 1. května, 16.30 hod.): Jezernice – H. Nětčice, Prosenice – SK Hranice B, Hustopeče B – Bělotín B, Žákovice – Drahotuše, Lipník n. B. B – Skalička (hř. D. Új.), Dukla Hranice – Radslavice B, Opatovice – Černotín.

21. kolo (neděle 8. května, 16.30 hod.): Opatovice – Jezernice, Černotín – Dukla Hranice, Radslavice B – Lipník n. B. B, Skalička – Žákovice, Drahotuše – Hustopeče B, Bělotín B – Prosenice, SK Hranice B – H. Nětčice.

22. kolo (neděle 15. května, 16.30 hod.): Jezernice – SK Hranice B (SK Hranice – změna pořadatele), H. Nětčice – Bělotín B, Prosenice – Drahotuše, Hustopeče B – Skalička, Žákovice – Radslavice B, Lipník n. B. B – Černotín (hř. D. Új.), Dukla Hranice – Opatovice.

23. kolo (neděle 22. května, 16.30 hod.): Duk. Hranice – Jezernice, Opatovice- Lipník n. B. B, Černotín – Žákovice, Radslavice B – Hustopeče B, Skalička – Prosenice, Drahotuše – H. Nětčice, Bělotín B – SK Hranice B.

24. kolo (neděle 29. května, 16.30 hod.): Jezernice – Bělotín B, SK Hranice B – Drahotuše, H. Nětčice – Skalička, Prosenice – Radslavice B, Hustopeče B – Černotín, Žákovice – Opatovice, Lipník n. B. B – Dukla Hranice (hř. D. Új.).

25. kolo (neděle 5. června, 16.30 hod.): Lipník n. B. B – Jezernice (hř. D. Új.), Dukla Hranice – Žákovice, Opatovice – Hustopeče B, Černotín – Prosenice, Radslavice B – H. Nětčice, Skalička – SK Hranice B, Drahotuše – Bělotín B.

14. kolo (neděle 12. června, 16.30 hod.): Jezernice – Žákovice, Lipník n. B. B – Hustopeče B (hř. D. Új.), Dukla Hranice – Prosenice, Opatovice – H. Nětčice, Černotín – SK Hranice B, Radslavice B – Bělotín B, Skalička – Drahotuše.

26. kolo (neděle 19. června, 16.30 hod.): Jezernice – Drahotuše, Bělotín B – Skalička, SK Hranice B – Radslavice B, H. Nětčice – Černotín, Prosenice – Opatovice, Hustopeče B – Dukla Hranice, Žákovice – Lipník n. B. B. (ofs)