Ten má totiž své hřiště ve velmi neutěšeném stavu, pomocnou ruku tak nabídl farmářský SK Uničov. Medlov si však i na neutrální půdě nakonec pohlídal vítězství 2:1.

V celku domácích se představila hned čtveřice kmenových hráčů třetiligového Uničova. Právě Medlov hrozil v prvním poločase více, Ústí držel dobrý výkon brankáře Urbáška. Ten však byl ve 23. minutě krátký na hlavičku Parise Purzitidise.

Český útočník s exotickým jménem se prosadil po rohovém kopu. Medlov byl blízko druhé brance po půlhodině hry, to však Svačina trefil pouze tyč prázdné branky.

Nováčkovi z Ústí se nakonec podařilo vyrovnat v závěru poločasu. Škařupa hledal ve vápně Pokorného, po jehož promáchnutí si míč srazil do vlastní sítě Purzitidis – 1:1.

Za minutu si však domácí vzali vedení zpět, když při presinku zaspal hostující Ševčík, Medlovští založili rychlý útok po kraji hřiště a Urbášek vyrazil prudký centr tak nešťastně, že se míč od kolene vracejícího se Škařupy dokutálel za vlastní brankovou čáru.

Ve druhém poločase diváci žádnou branku neviděli. Medlovu začaly docházet síly a Ústí začalo postupně přebírat otěže zápasu. Ani Ševčík, ani Holoubek se však prosadit nedokázali.

Pomyslnou korunu za spalování šancí nasadil hostům Sencovici, který nedokázal v samotném závěru uklidit míč z bezprostřední blízkosti do zcela odkryté brány. Ústí tak okusilo nezvyklou příchuť soutěžní porážky.

TJ Medlov – Sokol Ústí 2:1 (2:1)

Branky: 23. Purzitidis, 44. Škařupa (vlastní) – 42. Purzitidis (vlastní).

Rozhodčí: Motal – Jelínek, Dorušák. ŽK: Svačina, Rozsypal – Černotský, Škařupa, Pokorný, Šnejdrla. Diváci: 130.

Medlov: Zmund – Müller, Vašíček, Dus (77. Rozsypal), Klos – M. Kasal, Okrouhlý, J. Kasal (73. Klabačka), Svačina – Purzitidis, Muzikant. Trenér: Květoslav Pospíšil.

Ústí: Urbášek – Bezděk, Smolka, Šnejdrla, Ševčík (68. Merta) – Černotský, Orava (41. Holoubek), Škařupa, Sencovici – Pokorný, Vladik. Trenér: Radim Žingor.