Samotný zápas odstartovala individuální akce Žingora, který obešel dva hráče a vypálil levačkou z úhlu do vyběhnuvšího Janalíka. O pár momentů později však po zbytečné ztrátě ústeckých fotbalistů centroval na druhé straně Marek a Polomík ve slibné pozici zakončil těsně vedle.

První gól vstřelila skvadra pod vedením kouče Radima Žingora ve 38. minutě. Na začátku druhého poločasu Holešov sice vyrovnal, ale o chvíli později zvýšil na 2:1 svým druhým gólem ústecký R. Pokorný. Třetí fík pak nadělil hostům před koncem zápasu domácí Sencovici. Ústecké čeká v neděli první zápas jarní části krajského přeboru. Zajiždí na hřiště Želatovic.