Domácí začali skvělě, už ve 4. minutě se po spoluprácí Sencoviciho s Černotským uklízel míč do prázdné brány Tomáš Orava. O šest minut později ale bylo vyrovnáno. Jiří Šrom nasadil gólmanovi Ústí Urbáškovi povedenou kličku – 1:1.

O nejkrásnější moment zápasu se pak v 19. minutě postaral Patrik Sencovici. Jeho pumelice z 25 metrů skončila v pravé šibenici. Herně to však ze strany domácích v prvním poločase nebylo úplně ono. Šance hostů na srovnání se jim však podařilo ustát včetně hlavičky Dosoudila, která skončila na břevně.

Druhá půle se i přes konečný výsledek lámala až v samotném závěru. Zdeněk Merta po změně stran vystřídal Vladika a po pěti minutách na hřišti zvýšil vedení Ústí na 3:1. Chválkovice opět našly rychlou odpověď, když se prosadil Václav Spáčil.

Po sérii šancí na obou stranách se rozhodovalo v závěru klání. Klid do ústeckých řad přinesl nejprve v 80. minutě po rohovém kopu znovu Merta, v 87. minutě jej napodobil čerstvě vystřídaný Tomáš Ševčík. Tečku za utkáním udělal po nepovedené malé domů hostů Radim Pokorný.

TJ Sokol Ústí – SK Chválkovice 6:2 (2:1)

Branky: 4. Orava, 19. Sencovici, 50. a 80. Merta, 87. Ševčík, 90. Pokorný – 10. Šrom, 58. Spáčil.

Rozhodčí: Jelínek – Kašpar, Vedral. ŽK: Černotský – Václavík, Dosoudil, Žebrok. Diváci: 200.

Ústí: Urbášek – Bezděk, Smolka, Bočan, Šnejdrla – Černotský (86. Ševčík), Holoubek (83. Smolka), Sencovici (89. Kopecký), Vladik (46. Merta) – Orava, Pokorný. Trenér: Radim Žingor.

Chválkovice: Stejskal – Sedlář, Vališ, Beneš, Václavík – Lejsek (46. Spáčil), Penc, Žebrok, Mifka – Dosoudil (71. Hamy), Šrom. Trenér: Tomáš Glos.

Tabulka krajského přeboru

Tabulka