Blíže tomuto číslu byl Miroslav Vymětal se svým tipem 33 gólů, může se tedy radovat z výhry!

Tou je balení piv Zlatý hattrick se sklenicí od pivovaru Litovel.

Výherci gratulujeme, výhru si může vyzvednout v redakci Přerovského a hranického deníku (ul. Palackého 22, Přerov).

Výsledky tipovaných utkání:

Přerov – Valašské Meziříčí 0:2

Velké Karlovice – Hranice 1:0

Kozlovice – Lískovec 3:0

Kojetín/Kovalovice – Dolany 6:2

Konice – Želatovice 0:2

Lipník nad Bečvou – Bělotín 2:1

Slatinice – Troubky 5:0

Ústí – Beňov 5:0

Mostkovice – Opatovice 2:2

Tovačov – Horní Moštěnice 2:3

Průběžné pořadí

1. místo

0114|Petr Kavka|Přerov|5|28

2. místo

0070|Blahoslav Krček|Přerov|11|25

0102|Miroslav Vymětal|Přerov|11|25

4. místo

0064|Lubomír Jurečka|Přerov|8|22

0095|Luděk Kovář|Stará Ves|5|22

0007|Jaroslav Šuba|Klokočí|5|22

0025|Pavel Rovenský|Bělo­tín|2|22

8. místo

0087|Stanislav Holaň|Přerov|8|19

0099|Marek Netopil|Přesta­vlky|5|19

0059|Jaromír Novotný|Přerov|5|19

0058|Antonín Ševeček|Přerov|5|19

12. místo

0100|Renata Kovaříková|Pře­rov|8|17

13. místo

0062|Miloš Bubeník|Tučín|8|16

0034|Barbora Takáčová|Hrani­ce|8|16

0036|Dezider Bachorec|Hrani­ce|5|16

0080|Miroslav Kovář|Újezdec|5|16

0081|Vlastislav Navrátil|Osek nad Bečvou|5|16

0106|Pavel Němčák|Troubky|5|16

0037|Lubomír Sedlák|Milenov|5|16

0111|Tomáš Vaculík|Oploca­ny|5|16

0061|Blanka Bubeníková|Tu­čín|2|16

0011|Eliška Hložková|Paršo­vice|2|16

23. místo

0060|Jan Bubeník|Tučín|8|14

24. místo

0079|Jan Kovář|Stará Ves|8|13

0020|Ctibor Melich|Hranice|8|13

0096|František Řihošek|Přesta­vlky|8|13

0052|Radek Klvaňa|Malhoti­ce|5|13

0033|Petr Takáč|Hranice|5|13

0024|Miluše Zlámalová|Rakov|5|13

0077|Vladimír Bija|Beňov|2|13

0108|Drahoslav Gebur|Přerov|2|13

0001|Alois Novák|Bystřice p.H.|2|13

0006|Roman Petřvalský|So­běchleby|2|13

0035|Miroslav Takáč|Hranice|2|13

0090|David Šimeček|Veselíčko|-1|13

36. místo

0072|Pavel Poljanský|Pře­rov|5|11

0027|Radomír Klvaňa st.|Opatovice|2|11

0097|Roman Stoklasa|Přerov|2|11

0023|Antonín Uhýrek|Ústí|-1|11

40. místo

0048|Martin Peša|Hranice|8|10

0066|Karel Drnovský|Přerov|5|10

0005|Miloslav Jančík|Soběchle­by|5|10

0073|Jana Mikulášková|Pře­rov|5|10

0041|Alexandra Remešová|Hrani­ce|5|10

0104|Jan Růžička|Přerov|5|10

0015|Antonín Růžička ml.|Paršovice|5|10

0047|Miroslav Strnadel ml.|Opatovice|5|10

0040|Václav Žeravík|Ústí|5|10

0110|Karel Galda|Přerov|2|10

0094|Lukáš Hlobil|Přerov|2|10

0032|Viktor Chlebík|Bělotín|2|10

0021|Jan Skopal|Valšovi­ce|2|10

0051|Dušan Staněk|Hranice|2|10

0050|Petr Šíp|Hranice|2|10

0055|Josef Tománek|Hrani­ce|2|10

0043|Václav Žeravík ml.|Ústí|2|10

57. místo

0119|Miloš Surovík|Bělotín|8|8

58. místo

0042|Miroslav Gerhard|Horní Újezd|5|7

0022|Radim Zlámal|Rakov|5|7

0056|Jiří Volf|Hranice|2|7

0084|René Hánečka|Žalko­vice|0|7

0018|Simona Bartošáková|Hus­topeče n.B|-1|7

0045|Tomáš Jakubec|Opatovice|-1|7

0107|Mojmír Kabelík|Přerov|-1|7

0008|Monika Petřvalská|So­běchleby|-1|7

0038|Monika Plesníková|Hus­topeče n.B.|-1|7

0044|Markéta Strnadlová|Opa­tovice|-1|7

0003|Jana Šubová|Klokočí|-1|7

69. místo

0083|František Jiřík|Radslavi­ce|2|6

0105|Michal Bartoněk|Přerov|0|6

0085|Lukáš Valentík|Lipník nad Bečvou|0|6

72. místo

0067|Zdeňka Adamová|Soběchle­by|0|5

0004|Tomáš Čech|Dolní Nětčice|0|5

0089|Radek Dokoupil|Přerov|0|5

0088|Miroslava Kociánová|Pře­rov|0|5

0012|Jaroslav Kuchař|Opatovi­ce|0|5

0065|Květoslav Otáhal|Vlkoš|0|5

0054|Václav Zámorský ml.|Hranice|0|5

0118|Vlastimil Zapletal|Přerov|0|5

80. místo

0092|Ivo Navrátil|Přerov|8|4

0101|Jaroslav Králík|Újezdec|5|4

0078|Miroslav Kovář|Stará Ves|2|4

0010|Antonín Růžička st.|Paršovice|2|4

0091|Antonín Šimeček|Veselíč­ko|2|4

0082|Geburová Věra|Přerov|2|4

0057|Antonín Závodný|Hranice|2|4

0074|Bohuslav Zemánek|Přerov|2|4

0013|Pavel Šuba|Klokočí|-1|4

0071|Martin Kovář|Stará Ves|-4|4

90. místo

0115|Petra Pohanová|Přerov|2|2

0039|Petr Mikulík|Býško­vice|0|2

0028|Pavel Vymětalík|Opa­tovice|0|2

93. místo

0109|Jarmila Galdová|Přerov|5|1

0029|Jaroslov Polus|Hranice|2|1

0030|Veronika Polusová|Hrani­ce|2|1

0009|Hana Růžičková|Par­šovice|2|1

0069|Jaroslav Skácelík|Přerov|2|1

0046|Miroslav Strnadel st.|Opatovice|2|1

0068|Zdeněk Adam st.|Soběchleby|0|1

0086|Pavel Adámek|Hranice|-1|1

0002|Marie Dreiseitelová|Mi­lenov|-1|1

0026|Tomáš Klvaňa|Opatovice|-1|1

0076|Pavel Jiřík|Radslavice|-4|1

104. místo

0063|Katka Bubeníková|Tu­čín|0|0

105. místo

0103|Alena Dokoupilová|Pře­rov|0|-1

0053|Václav Zámorský st.|Hranice|0|-1

107. místo

0093|Irena Hlobilová|Přerov|2|-2

0098|Jiří Pavelka|Přerov|2|-2

0014|Jarmila Růžičková|Par­šovice|2|-2

0017|Miroslav Bartošák|Hustopeče n.B|-1|-2

0031|Radomír Klvaňa|Hranice|-4|-2

112. místo

0116|Hana Vodičková|Rad­slavice|2|-3

113. místo

0075|Roman Kubáč|Přerov|0|-5

0117|Vladimír Tutka|Hranice|0|-5

0016|Ladislav Šustek|Paršovice|-4|-5

116. místo

0049|Petr Gajdoš|Bělotín|0|-6

0112|Daniel Tutka|Hranice|0|-6

118. místo

0113|Božena Uhýrková|Ústí|0|-7

119. místo

0019|Ctibor Bubela|Bělotín|0|-8