„Nechci to nějak přeceňovat, ale samozřejmě, že nás to těší. Navíc to je druhá výhra s divizním soupeřem. Kluci byli hladoví a zatím se jim vrací ochota udělat něco pro zlepšení,“ pochvaluje si trenér Petr Zatloukal, který na lavičce Všechovic vystřídal Zbyňka Vinklara.

Společně s hrajícím asistentem Markem Heinzem, jak se zdá, dávají do kupy konkurenceschopný kádr pro nadcházející divizní sezonu. Nově utvořená stoperská dvojice Zezulka – Richter nebo Patrik Hoffmann na hrotu útoku, ti všichni po návratu ze zahraničí do týmu zapadli.

„Myslím, že je to velice pozitivní zjištění. Zatím nám to klape, což naznačuje, že by to mohlo dobře fungovat. Máme nakročeno k tomu, abychom jejich působení ve Všechovicích dotáhli do konce,“ prozradil Petr Zatloukal.

V samotném sobotním utkání Tatran prohrával už 0:2, poté srovnal, avšak do druhé půle šel za stavu 2:3, možnosti Heinze či Hoffmanna totiž skončily pouze na tyči. Parádní druhý poločas ale zajistil na podzim poslednímu celku divize E senzační vítězství 6:3.

„Jsme velmi spokojeni. Valmez byl velice kvalitní soupeř, což ukázal v první půli. Z našich hráčů ale bylo pořád cítit, že chtějí s výsledkem něco udělat. To se potvrdilo ve druhém poločase. Soupeře jsme k ničemu nepustili a dali čtyři góly, což překvapilo i nás samotné,“ přiznal všechovický kouč.

Tatran Všechovice – TJ Valašské Meziříčí 6:3 (2:3)

Branky: J. Plešek 2, Richter, Hoffmann, D. Rolinc, Hrdlička – Výmola 2, Vozák.

Všechovice: Kňura – Geryk, Richter, Zezulka, Dluhoš – Kelnar – Rolinc, J. Plešek, Hrdlička – Heinz – Hoffmann. Střídali: Konečný, Hrabovský, Orava. Trenér: Petr Zatloukal.