Vyberte GÓL PODZIMU! Třináct střelců krajského přeboru bojuje o titul

ANKETA / Ve třinácti podzimních kolech krajského přeboru probíhala hlasování o nejlepší gól týdne. Vítězné akce se staly součástí velké ankety o gól podzimu, jehož autora ocení v úvodu další fáze sezony olomoucký Krajský fotbalový svaz.

16.11.2017

Ilustrační fotografie.Foto: DENÍK/David Taneček

1. kolo

Lukáš Benýšek (Hněvotín)

Hněvotínský Lukáš Benýšek vyslyšel těsně před pauzou nabídku od spoluhráče a několik metrů za vápnem vyslal na branku Zábřehu nechytatelný projektil, který vymetl růžek domácí svatyně.

2. kolo

Radek Šlesinger (Rapotín)

V 68. minutě derby se Zábřehem si rapotínský Radek Šlesinger nachystal střelu za vápnem a jeho záměr měl gólový efekt. Za pokusem ze střední vzdálenosti se hostující gólman natahoval marně.

3. kolo

Ondřej Bořil (1. HFK Olomouc B)

Juniorka Holice ve druhém poločase derby s Černovírem domácí přestřílela. K jasnému výsledku přispěl i Ondřej Bořil, který se nezalekl vybíhajícího brankáře a s přehledem jej dokázal přehodit.

4. kolo

Lukáš Dlouhý (Želatovice)

Ještě dvě minuty před koncem prohrávaly Želatovice v Dubicku o dva góly. V samotném závěru se však podařilo hostům srovnat skóre, přesně umístěná hlavička Lukáše Dlouhého poslala tým k euforii a do penaltového rozstřelu.

5. kolo

Tomáš Valenta (Rapotín)

Po autovém vhazování se dostal k míči za vápnem Tomáš Valenta a rapotínský fotbalista pálil v Medlově ostrými. Po jeho pumelici se domácí gólman natahoval s maximálním nasazením, střela ale zamířila přesně do šibenice.

6. kolo

Tadeáš Spurný (1. HFK Olomouc B)

Desítka béčka Holice se otočkou uvolnila kolem protihráče a v obraně Dubicka se otevřel prostor. Tadeáš Spurný zvolil šikovné zakončení na vzdálenější tyč a gólman se natahoval marně.

7. kolo

Martin Kováč (Kralice na Hané)

První dva góly v utkání s Hněvotínem uklízel kralický Martin Kováč do odkryté branky, při kompletaci hattricku měl ale úlohu výrazně složitější. Dlouhý nákop se mu podařilo doběhnout v nevýhodné pozici, s míčem se ale kousek vrátil a skvělou ranou z úhlu přes celou šíři brány vstřelil Kováč svůj třetí gól.

8. kolo

Tomáš Chuda (Přerov)

Po hromadě neproměněných příležitostí měli Přerovští jednu z posledních šancí rozhodnout derby se Želatovicemi. Na povedený centr si naběhl Tomáš Chuda a jeho hlavička spustila euforii z výhry 1:0 v 90. minutě.

9. kolo

Tomáš Los (Lutín)

Velkou radost udělal Tomáš Los lutínským fanouškům vítězným gólem v 89. minutě duelu s 1. HFK Olomouc B. V souboji o první místo tabulky se domácím povedla v závěru pěkná akce, na jejímž konci se do správného prostoru dostal kanonýr Lutína a míč jedním dotykem přesně usměrnil pod břevno.

10. kolo

Tomáš Blažkovský (Přerov)

Se sklepnutým balonem za vápno od spoluhráčů si Tomáš Blažkovský poradil skvěle. Ze zhruba dvaceti metrů napřáhl a míč poslal nechytatelně ke vzdálenější tyči branky Dubicka.

11. kolo

Libor Demeter (Dubicko)

Radost z vyrovnávací branky v 89. minutě si mohli užít fotbalisté Dubicka po parádní trefě Libora Demetera. Ten si s míčem udělal za vápnem krok do středu hřiště, napřáhl a pak už jen všichni čekali, kam balon doplachtí. Padlo to ideálně pod břevno.

12. kolo

Jakub Hymr (Rapotín)

Na hřišti Holice byli hráči Rapotína pod tlakem, ale v klíčový moment byli v ofenzivě úspěšní. Rozběhnutý Jakub Hymr dostal balon za vápnem, zvládl se vyhnout soupeři a jeho přesná trefa nakonec znamenala vítězství.

13. kolo

Tomáš Čtvrtníček (Želatovice)

Gól přímo z rohového kopu není až tak obvyklou záležitostí a želatovickému Tomáši Čtvrtníčkovi se tento kousek proti Medlovu podařil na jedničku.

Pojištění pracovní neschopnosti může vytrhnout trn z paty

Dlouhodobá léčba nemoci nebo úrazu zamává nejen s psychikou člověka, ale také s jeho peněženkou. Pokud nemáte našetřenou solidní rezervu, zamyslete se nad připojištěním pracovní neschopnosti. Může vám přijít vhod. Co byste o připojištění měli vědět prozrazuje David Kučera, finanční poradce Partners.

Pitbul kousnul návštěvnici baru do obličeje

Do fakultní nemocnice odvezla záchranka mladou ženu, kterou v jednom z přerovských barů pokousal pitbulteriér její známé.

Silný vítr vyvrátil strom na projíždějící automobil

FOTO Z MÍSTA / Varování meteorologů před silným větrem se naplnilo, a také na Přerovsko dorazil v neděli silný vítr, který způsobil ve večerních hodinách dopravní nehodu.

Špičky hledaly špičkový koláč a špičkovou slivovici. Tu nejlepší má starosta

VIDEO / Vůně moučníků, nezaměnitelné aroma domácí pálenky a báječná atmosféra doprovázela v sobotu 9. prosince již 14. ročník soutěže Špičkový koláč a špičková slivovice, a kde jinde než ve Špičkách.