Oba odhadovali, že v námi vybraných kláních padne 34 branek. Tentokrát jich padlo 30. Karton piv Holba si však může odnést jen jeden, proto musel rozhodnout celkový počet bodů. Ten má vyšší pan Jiřík z Radslavic, který se tak dostal i do čela průběžného pořadí. Výherci gratulujeme, budeme jej v nejbližší době kontaktovat.

Výsledky tipovaných utkání

Uherský Brod – Přerov 0:1

Kozlovice – Vrchovina 1:4

Hranice – Brumov 3:1

Ústí – Želatovice 4:2

Kojetín – Zábřeh na Moravě 0:1

Klenovice na Hané – Beňov 1:1

Lipník nad Bečvovu – Plumlov 4:0

Brodek u Přerova – Opatovice/Všecho­vice 0:0

Bělotín – Lipová 3:1

Všechovice – Slatinice 2:1

Pořadí hráčů po 3. kole

1. místo

0047|František Jiřík|Radslavi­ce|11|21

0020|Antonín Návara|Ústí|8|21

3. místo

0045|Pavel Adámek|Hranice|11|18

0072|Marie Dreiseitelová|Mi­lenov|8|18

0008|Radim Frydrych|Hrani­ce|8|18

6. místo

0093|Roman Petřvalský|So­běchleby|5|16

7. místo

0007|Radek Klvaňa|Malhoti­ce|11|15

0061|Petra Pohnanová|Pře­rov|8|15

0062|Hana Godušová|Přerov|5|15

0027|Antonín Růžička ml.|Paršovice|5|15

0038|Marek Netopil|Stará Ves|2|15

0050|Jiří Pavelka|Přerov|2|15

13. místo

0074|Radomír Klvaňa st.|Opatovice|8|13

0088|Vladimír Tutka|Hranice|8|13

15. místo

0064|Michal Bartoněk|Přerov|8|12

0068|Lubomír Sedlák|Milenov|8|12

0021|Jan Skopal|Valšovi­ce|8|12

0003|Václav Žeravík ml.|Ústí|8|12

0065|Vladimír Bija|Beňov|5|12

0037|Drahoslav Gebur|Přerov|5|12

0010|Jaroslav Polus|Hranice|5|12

0009|Veronika Polusová|Hrani­ce|5|12

0071|Jiří Volf|Hranice|5|12

0048|Jarmila Galdová|Přerov|2|12

0066|Jaroslav Králík|Újezdec|2|12

0069|Ctibor Melich|Hranice|2|12

27. místo

0097|David Kuchař|Hranice|11|11

28. místo

0092|Miloslav Jančík|Soběchle­by|8|10

0094|Mojmír Kabelík|Přerov|8|10

0090|Martin Kovář|Stará Ves|8|10

0084|Ladislav Šustek|Paršovi­ce|8|10

0082|Miroslav Takáč|Hranice|8|10

0091|Martina Jiříková|Radsla­vice|5|10

0076|Michal Petráš|Přerov|5|10

35. místo

0031|Daniel Tutka|Hranice|11|9

0002|Václav Žeravík|Ústí|8|9

0058|Miroslav Kovář|Újezdec|5|9

0044|Stanislav Holaň|Přerov|2|9

0046|Pavel Jiřík|Radslavi­ce|2|9

0001|Pavel Němčák|Troubky|2|9

0026|Antonín Růžička st.|Paršovice|2|9

0014|Dušan Staněk|Hranice|2|9

43. místo

0073|Petr Gajdoš|Bělotín|5|7

0081|Petr Takáč|Hranice|5|7

0085|Eliška Hložková|Paršo­vice|2|7

46. místo

0022|Radomír Klvaňa|Hranice|11|6

0013|Dezider Bachorec|Hrani­ce|5|6

0053|Jaromír Novotný|Přerov|5|6

0052|Antonín Ševeček|Přerov|5|6

0004|Petr Šíp|Hranice|5|6

0036|Miroslav Vymětal|Přerov|5|6

0006|Antonín Závodný|Hranice|5|6

0043|Renata Kovaříková|Pře­rov|2|6

0040|František Řihošek|Přesta­vlky|2|6

0029|Miroslav Strnadel ml.|Opatovice|2|6

0017|Jana Šubová|Klokočí|2|6

0015|Josef Tománek|Hranice|2|6

0054|Karel Galda|Přerov|-1|6

0025|Hana Růžičková|Par­šovice|-1|6

0060|Pavel Poljanský|Přerov|-4|6

61. místo

0089|Jan Růžička|Přerov|0|5

62. místo

0083|Barbora Takáčová|Hrani­ce|5|4

0077|Radek Dokoupil|Přerov|2|4

0055|Karel Drnovský|Přerov|0|4

0079|Alena Dokoupilová|Přerov|-1|4

66. místo

0033|Roman Stoklasa|Přerov|8|3

0019|Jaroslav Šuba|Hranice|5|3

0042|Lukáš Hlobil|Přerov|2|3

0057|Irena Hlobilová|Pře­rov|2|3

0005|Viktor Chlebík|Bělotín|2|3

0034|Blahoslav Krček|Přerov|2|3

0049|Vlastislav Navrátil|Osek nad Bečvou|2|3

0030|Pavel Rovenský|Bělo­tín|2|3

0028|Miroslav Strnadel st.|Opatovice|2|3

0018|Pavel Šuba|Klokočí|2|3

0032|Tomáš Vaculík|Opolca­ny|2|3

77. místo

0075|Jan Kovář|Stará Ves|2|1

78. místo

0011|Alois Novák|Vítonice|8|0

0023|Antonín Uhýrek|Ústí|5|0

0051|Věra Geburová|Přerov|2|0

0012|Tomáš Klvaňa|Opatovi­ce|2|0

0035|Ivo Navrátil|Přerov|2|0

0056|Lubomír Jurečka|Přerov|-1|0

0016|Alexandra Remešová|Hranice|-4|0

85. místo

0080|Václav Smolka|Ústí|0|-1

0096|Miloš Surovík|Bělotín|-1|-1

0095|Ondřej Uhýrek|Ústí|-1|-1

88. místo

0078|Miroslava Kociánová|Přerov|2|-2

0087|Aleš Martinát|Hranice|2|-2

90. místo

0070|Petr Haša|Hranice|-4|-3

0039|Luděk Kovář|Stará Ves|-4|-3

0059|Jana Mikulášková|Přerov|-4|-3

0063|Bohuslav Zemánek|Přerov|-4|-3

94. místo

0086|Martin Jakubec|Ústí|0|-4

95. místo

0024|Jarmila Růžičková|Par­šovice|2|-6

0067|Petr Kavka|Přerov|-1|-6

97. místo

0041|Jaroslav Skácelík|Přerov|2|-9