„Reakce máme ne úvod ve skrze pozitivní. Všichni jsou našení, jede to, šlape to, takže super,“ pochvaloval si za pořadatele člen Komise mládeže OFS Přerov a trenér Jan Kroča.

Ve skupině A se utkal výběr oblastního fotbalového svazu Považská Bystrica s Čekyní, Vlkošem, Lipníkem nad Bečvou, Újezdcem a Tovačovem. Pomyslný bronz získal Lipník, stříbro Újezdec a zvítězili právě slovenští hosté, kterým se dařilo i v odpolední části turnaje.

Považská Bystrica ovládla také skupinu B. V té se na dalších dvou místech umístily celky z Hranicka. Bělotín skončil druhý a Ústí třetí. Čtvrté byly Soběchleby, pátý Beňov a šesté Pavlovice.

„Zimní ligu pořádáme jako Okresní fotbalový svaz Přerov každoročně. Účastní se jej několik kategorií od přípravek přes mladší a starší žáky letos až po dorostence,“ řekl Jan Kroča.

Nejlepšími střelci se mezi staršími žáky stali Nikolaj Dmitriev z Tovačova a Nikolas Čelko z Považské Bystrice. Nejlepšími brankáři byli vyhlášeni Matěj Menšík z Lipníka a David Hoffmann z Bělotína.

V neděli se ve sportovní hale v Lipníku nad Bečvou utkali mladší žáci a mladší přípravka. V obou kategoriích dominovaly Opatovice.

Hokejisté Přerova padli ve Zlíně
Objektivem Jana Pořízka: Emoce v hledišti i na ledě. Přerov vyrazil do Zlína