Členky štafety (zleva Adéla Zdražilová, Michaela Hynčicová, Klára Úlehlová a Adéla Dostálová) po doběhu Adéla Zdražilová (druhá zleva) při běhu na 200 m. Hranický atlet Rostislav Kolář. Hranické vícebojařky. Zleva Veronika Svobodová, Klára Úlehlová, Adéla Zdražilová. Žactvo atletů SK Hranice. Nahoře zleva trenér Roman Odstrčil, David Karola, Kryštof Navrátil, Barbora Odstrčilová, Zuzana Slobodová. Dole zleva Ondřej Trousil, Romana Odstrčilová, dcera trenérky Hany Štolcarové Marie, Tereza Haitlová, Tereza Sommerová a L Petr Skřivánek v Ostravě. Adéla Zdražilová na mistrovství Moravy a Slezska při běhu na 800 metrů. Adéla Zdražilová v rámci Czech Indoor Gala 2020. Tomáš Vašíček na kontrolním mítinku v Ostravě Adéla Zdražilová na halovém MČR dospělých. Adéla Zdražilová na halovém MČR dospělých. Adéla Zdražilová na halovém MČR dospělých. Ondřej Glet a Barbora Odstrčilová zleva Iva Podjuklová, Klára Úlehlová. Atleti se i v Hranicích sešli v rámci akce Spolu na startu. Přípravky v Prostějově Mladší žactvo v Šumperku Starší žactvo v Olomouci Starší žactvo na třetím kole v Olomouci. Přípravky na druhém kole v Olomouci. Hraničtí atleti na úvodním kole 2. ligy v Šumperku. Tomáš Vašíček (č. 168) a Ladislav Koutný (č. 159) ve finále stovky Hraničtí atleti na úvodním kole 2. ligy v Šumperku. Adéla Zdražilová (č. 43) při rozběhu na 100 m Hraničtí atleti na úvodním kole 2. ligy v Šumperku. Petr Skřivánek (č. 170) zvítězil na osmistovce, Vojtěch Podjukl (č. 163) doběhl doběhl osmý Hraničtí atleti na úvodním kole 2. ligy v Šumperku. Barbora Odstrčilová při hodu diskem Ondřej Glet doběhl třetí v Běžeckém poháru Rostislav Kolář. Chlazení bylo potřeba Rostislav Kolář dochází do cíle závodu Rostislav Kolár byl druhý v rámci mistrovství Moravy a Slezska Petr Havránek byl druhý mezi veterány M35 v rámci mistrovství ČR Adéla Zdražilová ve Vítkovicích. Atleti Hranic na lize v Třinci. 400 m překážek, silná hranická disciplína. Veronika Svobodová (č 38), Adéla Zdražilová (č. 43) a Klára Úlehlová (č. 42) Veteránky SK Hranice Klára Úlehlová (vlevo) a Iva Podjuklová na MČR v Pacově. Oštěpařka SK Hranice Kateřina Kasparová Martin Čmelík při finiši závodu na 5000 m. Adéla Dostálová (č. 479) při sobotním rozběhu. Adéla Dostálová Adéla Zdražilová Nahoře zleva Anna Švánová, Hana Klanicová, Zuzana Slobodová a Kateřina Kasparová. Dole zleva Marie Kročová a Barbora Odstrčilová. Úspěšná hranická štafeta. Úspěšné hranické atletky v Jablonci. Adéla Zdražilová na startu finále. Zleva medailistka Adéla Zdražilová, Kristýna Podjuklová, Ladislav Koutný, Veronika Svobodová, Adéla Dostálová Iva Podjuklová u legendárního patníku č. 13, u kterého je start závodu Běchovice - Praha. Mládež SK Hranice ve Šternberku Mládež atletického oddílu SK Hranice v Šumperku Hranický chodec Rostislav Kolář v Poděbradech.