Duel v Hranicích nenabídl moc branek. A to hlavně jeho první poločas. Začátek ovládla Kopřivnice, která na úvodní trefu Matyase Pinkase reagovala čtyřmi góly. Pak se Hranice skoro dotáhly, Miroslav Halama ale neproměnil sedmičku a místo srovnání se tak k dalším trefám dostali Kopřivničtí. Po patnácti minutách už vedli hosté o tři branky a své vedení stále navyšovali. Poločas skončil výsledkem 9:15.

Hranicím se nepodařilo vstoupit do závěrečných třiceti minut dobře, útoky sice proměňovaly, ale soupeře ke gólům pouštěly taktéž. I díky dvěma neproměněným sedmičkám Kopřivnice v závěru se Hranicím podařilo snížit na rozdíl pěti gólů, na prohře to ale nic nezměnilo. Hosté tak v tabulce postoupili na osmé místo před Nové Veselí.

Rozhodčí Radek Dubravský.
Od klobásky k desetitisícům. Živit se jen pískáním nejde, ví bývalý ligový sudí

TJ Cement Hranice – KH Kopřivnice 24:29 (9:15)

Rozhodčí: Horáček – Novotný. Sedmimetrové hody: 3/1 – 5/2. Vyloučení: 2:4. Diváci: 138.

Hranice: Ciboran, Dolák 4, Vyorálek, Ševčík, Fulneček 1, Halama 1/1, Polášek 1, Pinkas 6, Padalík, Juráš, Tabara, Andrš 7, Piwko, Dořičák 2, Zamarski 2. Trenér: Radim Brož.

Kopřivnice: Gřes 1, Zima, Bukovský 5, Lefan 2, Brito 5, Pšenica, Petřík, Černota, Kancel, Střelec 2, Doležel 2, Ježek, Hanus 4, Musálek 6/2, Polcar 2, Žingor. Trenér: Aleš Chrastina.