Domácí měli Zubrům co oplácet. V úvodním měření sil, které se uskutečnilo 7. října, si Zubři na vlastním ledě s Drtiči poradili. Nyní se však úspěch neopakoval.

SHK Hodonín - HC Zubr Přerov 3:2 (1:0, 2:0, 0:2)

Domácí, posíleni olomouckou dvojicí Zapletal - Knebl, rozhodně nic nechtěli ponechat náhodě a po deseti minutách hry se dostali po úspěšném zakončení Peše do vedení.

Tentýž hráč si gólovou radost zopakoval v třiatřicáté minutě - 2:0. Za dalších dvaaosmdesát sekund rozvlnil přerovskou síť potřetí Kočara.

V závěru druhé třetiny se sice Přerovu podařilo skórovat, ale pro údajné postavení hráče v brankovišti nebyl jasný gól uznán. Zubři se snížení dočkali v sedmačtyřicáté minutě, kdy se úspěšným pokusem prezentoval Faltýnek.

O zdramatizování se postaral tři minuty před koncem Kamil Rajnoha, který využil nabídku Frieba - 3:2. Vyrovnat se už ale Zubrům nepodařilo, a tak se čekání na výhru z ledu soupeře natáhlo už na pět zápasů.

Branky Přerova: 46.02 Faltýnek (Rusek), 56.34 K. Rajnoha (Frieb).

„Ve druhé třetině jsme udělali dvě klíčové hrubé chyby a soupeř je potrestal. Co se týká utkání, bylo do značné míry ovlivněno rozhodčím. Je to škoda, protože na klucích bylo vidět, že chtějí hrát hokej, ale v té oboustranné bojovnosti docházelo ke zbytečným trestům a na hráčích pak už byla vidět i ta nervozita. Atmosféra byla výborná, oba tábory fanoušků vytvořily vynikající kulisu, škoda jen výkonu rozhodčího,“ uvedl Radoslav Svoboda, trenér HC Zubr Přerov.

Další mistrovské utkání čeká přerovský tým už ve středu 5. prosince, kdy od 18. hodin přivítá na svém ledě celek Šternberku.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Zubři doma vyhráli už osmé utkání v řadě

Přerovští Zubři podlehli Technice

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika