Jejich hlavním cílem pro letošní ročník je vylepšit loňské nelichotivé výsledky a pokusit se protlačit do vyřazovací části. Herní systém soutěže dostal letos výrazně jinou podobu.

Týmy byly rozděleny podle výkonnosti do divizí a konferencí. Až teprve čas ukáže, jestli se tento systém, velice podobný tomu zámořskému, osvědčí i u nás. Hráči HC Střítež zatím z deseti utkání vybojovali 17 bodů, což je řadí na druhé místo v divizi Lipník, hned za tým sousedního Olšovce.

Olšovecký tým ještě letos nepoznal hořkost porážky, celek Stříteže tedy na cestě za bodovým ziskem nečekal snadný úkol.

Během první třetiny se Olšovec dostal do dvoubrankového vedení, ale do sirény se naštěstí trefili i střítežští útočníci a nepříznivý stav zkorigovali. A zatímco Olšovec už dále neskóroval, jeho soupeři překonali gólmana ještě třemi přesnými zásahy a nakonec zvítězili poměrem 4:2.

Snad tento úspěch celek Stříteže povzbudí a dobrých výsledků bude dosahovat i v dalších zápasech sezony. Vidina účasti v play off je totiž opravdu lákavá.

Tabulka hranické konference k 27. listopadu: 1. Olšovec 25 bodů, 2. Tondach Hranice 21 b, 3. Sokol Černotín 17 b, 4. Střítež 17 b, 5. Poruba 17 b, 6. Hustopeče 15 b, 7. Sokol Jezernice 10 b, 8. Všechovice 9 b, 9. Bears Hranice 9 b, 10. Noel Partutovice 5 b, 11. TJ Sokol Drahotuše 3 b, 12. HC Milenov 2 b.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika