Ani velký obrat však neobměkčil hranického trenéra Bokije, který hru svých svěřenců pořádně zkritizoval a jediné, co jej po zápase těšilo, byly tři body.

„Jsem spokojený s výsledkem, nikoli však s přístupem a výkonem," prohlásil Bokij.

Jeho svěřenci šli do zápasu v pozici favorita, ale na hřišti to vidět nebylo. Lískovec byl v první půli aktivnější a zaslouženě šel do vedení.

Zkraje druhého poločasu pak hosté přidali druhý gól a s Hranicemi to nevypadlo vůbec dobře.

„Zápas z naší strany vypadal hrozně. První poločas byl tragický a stojatý," nebral si servítky Bokij.

Jeho týmu se vůbec nevydařila první půle a šťastný nebyl ani vstup do poločasu druhého.

„Soupeř si v prvním poločase vytvořil několik šancí a jednu z nich proměnil. Druhý poločas jsme začali trochu aktivněji, ale stejně jsme inkasovali druhý gól," litoval hranický kouč.

V závěrečné půlhodině se ovšem jeho tým nadechl k velkému obratu.

Domácí trenér poslal na hřiště Šišláka s Hoffmannem a hranická hra se rázem zlepšila.

Domácí aktivita brzy přinesla důležité snížení, když se po standardce trefil Kušner.

V 75. minutě už bylo vyrovnáno. Záložník Chrastina unikl hostující obraně a propálil brankáře.

Dvě minuty před koncem pak Hranice svůj skvělý obrat dokonaly. Chrastina nabil Kundrátovi a jeho tečovaná rána skončila v síti.

„Za stavu 0:2 už nebylo co ztratit. Udělali jsme dvě střídání a naše hra se v útočné fázi zlepšila," vysvětloval klíč k obratu Alexander Bokij.

Vítězstvím 3:2 nad Lískovcem tak Hraničtí potvrdili vynikající formu.

Z posledních čtyř zápasů vydolovali svěřenci Alexandra Bokije deset bodů a nastříleli třináct branek. Hranický lodivod přesto vidí ve hře velké nedostatky.

„Pořád dostáváme laciné branky a máme špatný pohyb," všiml si Bokij, jehož tým v příštím kole pocestuje na půdu Nového Jičína.

SK Hranice – TJ Sokol Lískovec 3:2 (0:1)

Branky Hranic: 65. Kušner, 75. Chrastina, 88. Kundrát. Rozhodčí: Těšina – Šafrán, Šistík.

Hranice: Tomečka – Kuchař, Kundrát, Kalous, Čáp – Bušina, (55. Šišlák) Málek, Chrastina, Chehelenko (75. Žoch) – Kušner, Lee (60. Hoffmann). Trenér: Alexander Bokij.