„Sedmkrát postoupit do čtvrtfinále je super, ale projít dál je také důležité. Především fanoušci a lidé pracující v klubu by si to zasloužili. Je velká škoda, že se to zatím nepodařilo,“ uvedl Jakub Svoboda na klubovém webu.

Jakuba Svobodu již trošku tradičně sužovala během sezony zranění, i tak ale odehrál (často s bolestmi) 38 utkání, ve kterých nasbíral 24 kanadských bodů (13+11).

„Kuba je jedním z lídrů týmu. Je to zkušený hráč, který dokáže rozhodovat zápasy, navíc je náš odchovanec. Čekáme, že na to naváže i v příští sezoně. Jsme rádi, že zůstává,“ říká sportovní manažer Zubrů Pavel Hanák.

Na soupisce Přerova tak nyní oficiálně najdeme tři brankáře, osm obránců a čtrnáct útočníků. Přibýt by měl bek David Chroboček z Havířova a jedno zajímavé jméno pro ofenzivu. Poté klub samozřejmě bude řešit také případné střídavé starty borců z extraligy, zejména z Komety Brno.

Extrémní překážkový závod (ilustrační foto).
Kam za sportem? Na autokros v Přerově i extrémní Beton Race!

Aktuální soupiska HC Zubr Přerov:

Brankáři: Michael Petrásek, Michal Postava, Petr Žurek
Obránci: Jiří Krisl, Robert Černý, František Hrdinka, Ondřej Ševčík, Matyáš Gréč, Tomáš Hanák, Adam Holík, Jan Billa
Útočníci: Jakub Svoboda, Tomáš Doležal, Antonín Pechanec, Matouš Kratochvil, Jiří Goiš, Jan Svoboda, Filip Dvořák, Rok Macuh, Daniel Indrák, Jan Fencl, Radim Hradil, Matěj Halík, Petr Švejda, Tobiáš Kuchta