Výsledky K&V TOP CUPu 2011 – 9. ročník

Kategorie „G“ chlapci – ročník 1996

1. Frkal Pavel ZŠ Struhlovsko
2. Zavřel Jakub Gymnázium Hranice
3. Paták Matěj ZŠ Šromotovo
4. Dudáš Jaroslav ZŠ Struhlovsko
5. Czyz Daniel ZŠ 1. máje
6. Mlnařík Kamil ZŠ 1. máje

Kategorie „F“ chlapci – ročník 1997

1. Kočnar Martin ZŠ 1. máje
2. Pavelka Bronislav ZŠ 1. máje
3. Hlaváč Petr ZŠ Struhlovsko
4. Dobeš Tomáš ZŠ 1. máje
5. Hendrych Daniel ZŠ Struhlovsko
6. Hanzlíček Martin ZŠ Struhlovsko
7. Žeravík Martin ZŠ Struhlovsko
8. Petráš David ZŠ 1. máje
9. Onderka Tomáš ZŠ Šromotovo
10. Kolář Dominik ZŠ 1. máje
11. Kádě Lukáš ZŠ 1. máje
12. Olšák Patrik ZŠ Struhlovsko
13. Králíček Jaroslav ZŠ 1. máje
14. Remeň Štěpán ZŠ Šromotovo
15. Mlčák Martin ZŠ Šromotovo

Kategorie „E“ chlapci – ročník 1998

1. Hanzlíček Ondřej ZŠ 1. máje
2. Bartoš Jakub ZŠ Šromotovo
3. Peňáz Pavel ZŠ 1. máje
4. Podjukl Vojtěch ZŠ 1. máje
5. Rudolf Jan ZŠ 1. máje
6. Pecha Dominik ZŠ Šromotovo
7. Částečka Roman ZŠ Drahotuše
8. Tvrdoň Ondřej ZŠ 1. Máje
9. Čech Tomáš ZŠ Šromotovo
10. Grabský Martin ZŠ 1. máje
11. Samiec Stanislav ZŠ Šromotovo
12. Blaťák Adam ZŠ 1. máje
13. Olšák Daniel ZŠ 1. máje
14. Sedláček Jakub ZŠ 1. máje
15. Kovařík Dalibor ZŠ Šromotovo
16. Michalčík Jan ZŠ Struhlovsko
17. Stejskal Lukáš ZŠ Struhlovsko
18. Smékal David ZŠ Šromotovo
19. Krejčiřík Martin ZŠ Šromotovo
20. Kopecký Tomáš ZŠ 1. máje
21. Novobilský Ivo ZŠ 1. máje
22. Koudelík Denis ZŠ Šromotovo
23. Juráň Vojta ZŠ Šromotovo

Kategorie „D“ chlapci – ročník 1999

1. Machanec Martin ZŠ 1. máje
2. Vlček Jan ZŠ 1. máje
3. Lapeš Jakub ZŠ 1. máje
4. Merta Lukáš ZŠ 1. máje
5. Lehký Martin ZŠ Struhlovsko
6. Dohnal Štěpán ZŠ 1. máje
7. Matula Radovan ZŠ 1. máje

Kategorie „C“ chlapci – ročník 2000

1. Sargánek Karel ZŠ 1. máje
2. Demiš Vladimír ZŠ 1. máje
3. Březík Robert ZŠ 1. máje
4. Kuchař Adam ZŠ 1. máje
5. Vitonský Ondřej ZŠ 1. máje
6. Bartoš Jaroslav ZŠ 1. máje
7. Frydrych Martin ZŠ 1. máje
8. Münster Daniel ZŠ 1. máje

Kategorie „B“ chlapci – ročník 2001

1. Hladík Adam ZŠ 1. máje
2. Rušar Tadeáš ZŠ 1. máje
3. Ryška Marian ZŠ 1. máje
4. Nevřela Jakub ZŠ 1. máje
5. Čambor Jan ZŠ 1. máje
6. Plachý Alexander ZŠ Struhlovsko
7. Křístek Ivan ZŠ 1. máje
8. Krejčiřík Lukáš ZŠ Struhlovsko
9. Stecker Tom ZŠ Šromotovo
10. Hanák Jakub ZŠ 1. máje
11. Vašinka Petr ZŠ 1. máje
12. Nejedlý David ZŠ Šromotovo
13. Petráš Michal ZŠ 1. máje
14. Horáček Jakub ZŠ Šromotovo
15. Maršálek David ZŠ 1. máje
16. Vlček Petr ZŠ 1. máje
17. Boček Martin ZŠ 1. máje
18. Pavelka Hynek ZŠ 1. máje
19. Havran Tadeáš ZŠ 1. máje
20. Rabel Tomáš ZŠ 1. máje
21. Krimánek Jiří ZŠ 1. máje
22. Zavadil Dominik ZŠ 1. máje
23. Výška Daniel ZŠ 1. máje

Kategorie „A“ chlapci – ročník 2002 a mladší

1. Navrátil Petr ZŠ 1. máje
2. Rudolf Martin ZŠ 1. máje
3. Kaspar Jan ZŠ Šromotovo
4. Vašinka Tomáš ZŠ 1. máje
5. Kapek Martin ZŠ 1. máje
6. Kubeša Šimon ZŠ 1. máje
7. Krčmář Adam ZŠ 1. máje
8. Nehyba Martin ZŠ Šromotovo
9. Rumian Jakub ZŠ 1. máje
10. Chytrý Roman ZŠ Drahotuše
11. Kočnar Miroslav ZŠ 1. máje
12. Kolář Vojtěch ZŠ 1. máje
13. Králíček Matěj ZŠ 1. máje
14. Vaněk Lukáš ZŠ 1. máje
15. Detvay Pavel ZŠ Drahotuše
16. Millian Ondřej MŠ Hromůvka

Kategorie „G“ dívky – ročník 1996

1. Langerová Linda Gymnázium Hranice

Kategorie „F“ dívky – ročník 1997

1. Hrušková Sabina Gymnázium Hranice

Kategorie „E“ dívky – ročník 1998

1. Waasová Petra ZŠ 1. máje
2. Navrátilová Kateřina ZŠ 1. máje
3. Králíková Kateřina ZŠ 1. máje
4. Kopřivová Anna ZŠ 1. máje
5. Koryčánková Hana ZŠ 1. máje
6. Konečná Eliška ZŠ 1. máje
7. Pospíšilová Lenka ZŠ 1. máje
8. Ječmenová Karolína ZŠ Struhlovsko

Kategorie „D“ dívky – ročník 1999

1. Krucinová Barbora ZŠ 1. máje
2. Kálalová Klára ZŠ 1. máje
3. Šindlerová Martina ZŠ 1. máje

Kategorie „C“ dívky – ročník 2000

1. Zdražilová Adéla ZŠ 1. máje
2. Juřicová Tereza ZŠ 1. máje
3. Novotná Gabriela ZŠ 1. máje
4. Řimáková Dominika ZŠ 1. máje
5. Bendíková Barbora ZŠ 1. máje
6. Skřičilová Katka ZŠ 1. máje
7. Birnbauová Tereza ZŠ 1. máje
8. Váňová Markéta ZŠ 1. máje
9. Bezděková Kristýna ZŠ 1. máje
10. Hajná Natálie ZŠ 1. máje
11. Navrátilová Lenka ZŠ 1. máje
12. Pechánková Tereza ZŠ 1. máje

Kategorie „B“ dívky – ročník 2001

1. Lysáková Eliška ZŠ 1. máje
2. Pechanová Klára ZŠ 1. máje
3. Witoszová Zuzana ZŠ 1. máje
4. Kopřivová Lenka ZŠ 1. máje
5. Mertová Klára ZŠ 1. máje
6. Bendíková Laura ZŠ 1. máje
7. Vítková Nikola ZŠ 1. máje
8. Šťastná Johana ZŠ 1. máje
9. Procházková Sára ZŠ 1. máje
10. Kopecká Pavlína ZŠ 1. máje
11. Michálková Jana ZŠ 1. máje
12. Adzimová Emma ZŠ Šromotovo
13. Gruboferová Nikola ZŠ 1. máje
14. Javůrková Klára ZŠ 1. máje

Kategorie „A“ dívky – ročník 2002 a mladší

1. Sekaninová Miriam ZŠ 1. máje
2. Částečková Alena ZŠ Drahotuše
3. Trousilová Kateřina ZŠ 1. máje
4. Krejčiříková Kateřina ZŠ Struhlovsko
5. Šromová Michaela ZŠ Šromotovo
6. Erlová Kristýna ZŠ 1. máje
7. Sanetříková Jitka ZŠ 1. máje
8. Podjuklová Kristýna ZŠ 1. máje
9. Koblihová Kateřina ZŠ 1. máje
10. Tvrdoňová Lenka ZŠ 1. máje
11. Strnadová Emma ZŠ 1. máje
12. Matulová Barbora ZŠ 1. máje
13. Zárubová Michaela ZŠ 1. máje
14. Trnová Eliška ZŠ Drahotuše


Putovní pohár K&V TOP CUP 2011 získala ZŠ 1. máje, Hranice.