Po prvním kole, ve kterém se vzájemně utkalo všech čtrnáct týmů, obsadili lichotivou druhou příčku tabulky. Ve třinácti kláních vybojovali dvaatřicet bodů za deset vítězství, dvě porážky a jedno vítězství na nájezdy. V nadstavbové části, kde se utkaly vždy jen poloviny týmů podle postavení v tabulce, přidali střítežští reprezentanti ještě dalších dvanáct bodů v šesti zápasech a v celkové tabulce skončili bronzoví za vítězným Černotínem a stříbrným Olšovcem.

Až doposud vládla v kabině spokojenost a dobrá nálada. Nebylo to jen umístěním v tabulce. Střítež hrála lehce a dokázala soupeřům nasázet nejvíce gólů ze všech. Nejlepší útočník týmu Martin Palacký se po zásluze stal nejen nejproduktivnějším hráčem celé soutěže, ale také jejím nejlepším střelcem. V devatenácti utkáních posbíral úctyhodných 87 bodů za 47 branek a 40 asistencí.

Ve vyřazovací části narazili hokejisté Stříteže na tým Elmarexu a rázem bylo všechno jinak. Byli pomalejší, nepřesnější a především méně důrazní před brankou a v útočném pásmu. Hra byla až příliš otevřená a jen se útočilo. Ve dvou zápasech padlo třiadvacet branek! Po výsledcích 6:8 a 4:5 pro Střítež nad Ludinou ročník skončil. Po loňském triumfu všichni asi čekali víc, ale i tak se letos borci nemají za co stydět. (jj)