HRANICE

V pátek 18. ledna se koná v Zrcadlovém sále od 20 hodin Reprezentační ples Střední odborné školy průmyslové a Středního odborného učiliště strojírenského Hranice. Hraje skupina Pohoda.

V pátek 18. ledna bude hranická Sokolovna patřit plesu firmy Schäfer.

V sobotu 19. ledna se v hranické Sokolovně uskuteční ples Střední zdravotnické školy Hranice.

V sobotu 26. ledna se koná tradiční ples hranického Gymnázia.

V sobotu 2. února se koná v hranické Sokolovně Farní ples. K tanci i poslechu hraje skupina Pohoda, vstupné je dobrovolné. Informace na telefonu 581 601 667.

V pátek 8. února od 19.30 hodin se koná ples Soukromé střední odborné školy Hranice. Večerem bude při tanci provázet skupina Alex. Předprodej vstupenek je v budově školy, bližší informace na telefonu 581 602 430.

V sobotu 9. února ve 20 hodin vypukne v hranické Sokolovně již šestnáctý ročník Plesu podnikatelů. K tanci a poslechu zahraje Duo Angeles, v programu vystoupí tanečníci z A–klubu a skupina Step, těšit se můžete na tombolu i občerstvení. Informace na telefonních číslech 581 603 092 a 606 743 447.

V pátek 15. února bude patřit hranická Sokolovna Cementárenskému plesu.

V sobotu 16. února se v hranické Sokolovně koná Letecko-sokolský ples.

V neděli 17. února od 13 hodin proběhne v hranické Sokolovně Dětský karneval.

V pátek 22. února se v hranické Sokolovně uskuteční Ples vojenského útvaru 44 28 Hranice.

JEZERNICE

V sobotu 19. ledna pořádá Myslivecké sdružení Mezihoří Jezernice od 20 hodin tradiční Myslivecký ples v Domě kultury a sportu. K poslechu a hlavně k tanci bude hrát skupina MPM LIVE. Těšit se můžete na zvěřinové speciality z myslivecké kuchyně a také na bohatou tombolu.

VELKÁ

V sobotu 19. ledna od 20 hodin se uskuteční tradiční Sokolní ples v sokolovně ve Velké. K poslechu, ale hlavně k tanci hraje skupina Rytmik z Valašského Meziříčí. Vstupné je 50 korun.

V sobotu 26. ledna v 19.30 se koná v sokolovně ve Velké Společenský motýlkový večer farností Drahotuše, Partutovice, Potštát, Jezernice, Loučka a Podhoří. K tanci a poslechu hraje skupina Farad a Potštát-band. Kdo přijde s jakýmkoliv motýlkem, získá los do tomboly zdarma. Vstupné je dobrovolné.

MALHOTICE

V pátek 25. ledna se v kulturním domě v Malhoticích koná ples Obecního úřadu Malhotice.

V sobotu 9. února od 20 hodin se v kulturním domě v Malhoticích koná ples Mysliveckého sdružení Háj Malhotice – Rouské.

JINDŘICHOV

V sobotu 26. ledna chystají jindřichovští hasiči Tradiční hasičský ples v místním sále. K dobré náladě přispěje kapela Sunset a rovněž domácí kuchyně a bohatá tombola.

HORNÍ ÚJEZD

V sobotu 26. ledna se můžete těšit na Sousedský ples. Ten začíná ve 20 hodin ve zdejším kulturním domě. K tanci a poslechu zahraje skupina Gaspari. V kulturním programu vystoupí mažoretky z Dřevohostic a těšit se můžete i na orientální tanečnice taneční školy Farídah.

 

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika