HRANICE

V sobotu 2. února se koná v hranické Sokolovně Farní ples. K tanci i poslechu hraje skupina Pohoda, vstupné je dobrovolné. Informace na telefonu 581 601 667.

V pátek 8. února od 19.30 hodin se koná ples Soukromé střední odborné školy Hranice. Večerem bude při tanci provázet skupina Alex. Předprodej vstupenek je v budově školy, bližší informace na telefonu 581 602 430.

V pátek 8. února se od 20 hodin uskuteční v Zrcadlovém sále Přátelský večírek Základní školy 1. máje. K tanci a poslechu zahraje skupina Sunset, na programu je i kulturní vystoupení.

V sobotu 9. února ve 20 hodin vypukne v hranické Sokolovně již šestnáctý ročník plesu podnikatelů. K tanci a poslechu zahraje Duo Angeles, v programu vystoupí tanečníci z A–klubu a skupina Step, těšit se můžete na tombolu i na občerstvení. Informace na telefonních číslech 581 603 092 a 606 743 447.

V pátek 15. února bude patřit hranická Sokolovna Cementárenskému plesu.

V pátek 15. února se uskuteční v Jugoklubu tradiční Společenský večírek hranické Základní školy Šromotovo. K tanci a poslechu hraje Sunset.

V sobotu 16. února se v hranické Sokolovně koná Letecko-sokolský ples neboli Maškarní šibřinky pro dospělé. Účast v maskách není povinná.

V pátek 22. února se v hranické Sokolovně uskuteční Ples vojenského útvaru 44 28 Hranice.

VALŠOVICE

V sobotu 2. února se koná od 20 hodin Tradiční hasičský ples. K tanci a poslechu hraje kapela Gradace.

VELKÁ

V sobotu 9. února se v sokolovně ve Velké uskuteční od 20 hodin již 88. tradiční Hasičský ples. Bohaté občerstvení, tombola i zábava budou zajištěny. K tanci a dobré pohodě zahraje kapela Regent.

MALHOTICE

V sobotu 9. února od 20 hodin se v kulturním domě v Malhoticích koná ples Mysliveckého sdružení Háj Malhotice – Rouské.

PARTUTOVICE

V sobotu 2. února se v sále U Fojtíků uskuteční od 20 hodin Společenský ples. K tanci hraje ALEX. Těšit se můžete na domácí bufet a na vystoupení.

POTŠTÁT

V sobotu 23. února pořádá od 20 hodin Městský úřad Potštát v sále zámku 16. společenský ples. K tanci hraje skupina Pohoda.

ÚSTÍ

V sobotu 2. února bude Kulturní dům v Ústí od 19.30 hodin patřit 10. jubilejnímu Sousedskému bálu. K tanci a poslechu budou hrát Alena Rapáčová a Jindra Kotek z Vracova. Těšit se můžete na kulturní vystoupení, občerstvení a zvěřinové speciality.

HUSTOPEČE NAD BEČVOU

V pátek 8. února se ve velkém sále zámku uskuteční od 20 hodin Myslivecký ples.

V sobotu 16. února bude velký sál zámku od 20 hodin patřit Hasičskému plesu.

V sobotu 1. března se v sále zámku koná od 20 hodin Sokolský maškarní ples pro dospělé.

SLAVÍČ

V sobotu 2. února se můžete zajít pobavit do Sokolovny ve Slavíči na Šibřinky. Začátek je ve 20 hodin, masky mají zvýhodněné vstupné. Hrát bude kapela Doméza.

Vsobotu 16. února pořádá Myslivecké sdružení Mezihoří Jezernice od 20 hodin v Sokolovně ve Slavíči tradiční Myslivecký ples. K poslechu a tanci hraje hudební skupina Regent. Připraveny jsou zvěřinové speciality z myslivecké kuchyně a bohatá tombola.

DĚTSKÉ MAŠKARNÍ KARNEVALY

HRANICE

V neděli 17. února proběhne v hranické Sokolovně od 14 do 17 hodin Dětský karneval. Na programu je diskotéka a soutěž o nejhezčí masku.

V sobotu 9. února se ve školní jídelně hranické základní školy 1. máje uskuteční Dětský karneval. Začátek je ve 13.30 hodin.

HUSTOPEČE NAD BEČVOU  

V neděli 3. února se ve velkém sále kulturního domu v Hustopečích koná od 14 hodin Dětský maškarní ples.

ŠPIČKY

V sobotu 9. února pořádá Obecní úřad Špičky spolu s rodiči dětí z místní mateřské školy od 15 hodin Maškarní bál v kulturním domě.

POTŠTÁT

V sobotu 16. února se od 14 hodin v sále potštátského zámku chystá Dětský maškarní karneval. Po vyhodnocení masek zahraje dětem k tanci místní skupina CRY.

OPATOVICE

V neděli 17. února se od 13.30 hodin připravuje v Lidovém domě v Opatovicích Dětský karneval. Pro děti je zajištěna bohatá tombola, vyhodnocení masek, vystoupení dětí ze základní a mateřské školy, spousta soutěží o ceny a v neposlední řadě také občerstvení. Akci pořádá Spolek opatovské školy.

DRAHOTUŠE

V neděli 3. února začíná od 14.30 hodin Dětský maškarní karneval v sálku „U jelena“ v Drahotuších. Těšit se můžete na soutěž masek i občerstvení.

PARTUTOVICE

V sobotu 2. února se chystá v sále U Fojtíků od 14 hodin Dětský maškarní ples. K tanci bude hrát DJ Milan.

VELKÁ

V neděli 10. února se od 14 hodin koná v místní Sokolovně Dětský maškarní karneval. Na programu budou soutěže o ceny, tanec a vyhodnocení masek.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika