Program byl opravdu pestrý. Kromě církevních skladeb zněly kostelem i lidovky, folkové písně a spirituály.

„Bohužel se ani nám nevyhnula chřipka a tak jsme ještě půl hodiny před začátkem akce museli nemocné členy sboru, kteří měli na koncertě zazpívat sóla, nahradit jinými sólisty,“ řekla sbormistryně Taťána Jonasová.

Během večera se publiku představila i přípravka sboru a to v premiéře muzikálu Budulínek, jemuž složil text Zdeněk Svěrák a hudbu Jaroslav Uhlíř.

„Pro děti, které k nám do sboru docházejí teprve od letošního září, to byla i jejich vlastní premiéra,“ podotkla Jonasová a vzpomněla i hosty pátečního večera. Hned v úvodu koncertu to byl Robin Novák, který sbor nejprve doprovodil na klavír a potom se představil se dvěma vlastními skladbami, k nimž mu v kostele propůjčila svůj hlas členka sboru Julie Oravová.

Dalšími hosty byli kytaristé, vystupující pod názvem Duo LiThr a v neposlední řadě se publiku představil také Komorní sbor gymnázia.

„Teď už se pilně připravujeme na Vánoční koncert, který se uskuteční 18. prosince v kostele Stětí svatého Jana Křtitele na Masarykově náměstí v Hranicích,“ prozradila sbormistryně s tím, že se posluchači mohou těšit na jiný program a jiné hosty.