Hudební akci zahájí členové Originálního Pražského Synkopického Orchestru, během prvního festivalového dne vystoupí také pop-folková zpěvačka Patricie či zpěvák a kytarista „J" (Jéčko), který má za sebou turné po Evropě s kalifornskými Hey!Rabbit.Plakát festivalu Letiště, který se uskuteční 15. a 16. srpna na letišti u Drahotuš

„Večer to na hlavním podiu rozproudí členové legendárního hranicko-prostějovského hiphopového uskupení 3F. Rapper Douny z Prostějova a hranický Jean.K. Muzikantskou sešlost ukončí kapela virtuózního kytaristy Antonína Dlapy, v jehož kapele Anthony Dee hraje také hranický bubeník Marek Antoňů," uvedl člen organizačního týmu Matěj Černý.

Páteční návštěvníci akce si nakonec poslechnou rockové seskupení Personal Highway opavského bubeníka Michaela Noska.

V sobotu budou pódia na hranickém letišti patřit vesměs moravským hudebníkům. Nejznámějšími jsou zřejmě pop-punkoví Criminal Colection z Valašského Meziříčí, kteří absolvovali tour po téměř půlce světa.

„Z Brna přijedou Carpet Kabinet, kteří hrají moderní hudbu současné generace," informoval dále Matěj Černý. Hranickou reprezentaci na hlavním pódiu doplní Víťa Vrbka, sobotní nocí pak provedou pražští Pitch Bender s ikonickou zpěvačkou Sisou Feher.

Tato slovenská hudebnice, která prošla i talentovou televizní soutěží, se na jaře představila v Hranicích v rámci koncertu Amy Winehouse Tribute. Právě ona také nazpívala rádiový spot Letiště. Lístky na festival jsou k mání v informačních centrech v Hranicích, Přerově a Valašském Meziříčí.

„Nejlepší volbou pro návštěvníky i pro pořadatele ale je web HitHit.com, kde jsou balíčky na míru pro každého," uzavřel Matěj Černý.