Afu-Ra – vlastním jménem Aaron Phillip – pochází z jihu Spojených států. V době svých studií na střední škole v New Yorku se seznámil se slavným rapperem Jeru The Damaja a díky spolupráci s ním postupně získal zkušenosti k natočení vlastního alba.

Jeho debutový singl, který vyšel v roce 1998, se dostal do dvacítky nejprodávanějších ve významných hitparádách Billboard a Hot Rap Singles. V roce 2000 pak vyšlo skvělé debutové album Body Of The Life Force.

Jméno Afu-Ra získává na věhlasu, a tak může v roce 2002 vydat své druhé album Life Force Radio, posílené o účast hvězdných jmen jako Guru z GangStarr, Big Daddy Kane nebo RZA z Wu-Tang Clanu.

Další, se kterými spolupracoval, byli například Ky-Mani Marley, DJ Premier, Masta Killa, Gentleman, Big Daddy Kane nebo GZA. Aktuální album z roku 2006 nese název State of The Arts. Afu-Raovi se úspěšně daří prolínat do hip-hopu jiné hudební styly.

Na turné s Afu-Raem se také představí 3F, Sektor III, Porota a Gabriel Money, za gramofony se vystřídají DJ Lowa, Burchak, Kika, Česki, Fudja, Sid a Mike Trafik.

Bližší informace o předprodeji a akci se dozvíte na www.stoun.cz.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika