1. ples divadla Stará střelnice se koná v pátek 26. února. Začátek je v 19.30 hodin.

■ Sokolský ples se koná v pátek 26. února od 20 hodin v Kulturním domě v Ústí. K tanci i poslechu hraje skupina Sunset. Můžete se také těšit na vystoupení sólistek Twirlingové skupiny Pomněnky Hranice, dobrou zábavu a bohaté občerstvení v podobě zvěřinového guláše a řízečků.

Dětský maškarní karneval se koná v sobotu 27. února od 14 hodin v sále potštátského zámku. Na programu je vyhodnocení nejlepších masek, tombola, soutěže a disco pro děti.

Společenský večírek pořádá v sobotu 27. února oddíl BMX AMK Kemp Hranice. Akce začíná ve 20 hodin v Zrcadlovém sále hranických kasáren generála zahálky. Hudba, občerstvení i tombola zajištěna.

■ Tradiční sokolské Šibřinky se konají v sobotu 27. února od 20 hodin v sokolovně ve Slavíči. K tanci hraje skupina Kalej.
Pořadatelé připravili bohaté občerstvení a bohatou tombolu.

■ Tradiční hasičský ples se uskuteční v sobotu 27. února od 20 hodin ve Valšovicích. K tanci i poslechu hraje Radek Kňura.

■ Dětský karneval proběhne v neděli 28. února od 14 hodin v sokolovně ve Slavíči. Chybět nebude bohaté občerstvení.

Dětský karneval se koná v neděli 28. února ve 14 v Lidovém domě v Opatovicích. na programu je průvod masek, soutěže o ceny, vystoupení dětí ZŠ a MŠ, country tance, bohatá tombola Občerstvení zajištěno.

■ Dětská merenda ovládne v sobotu 6. března od 14 hodin Jugo klub v hranických kasárnách. Můžete se těšit na odpoledne plné tance, her a soutěží. Všechny masky dostanou odměnu. Chybět nebude kouzelník, country tance Californie a jezdci závodních aut. Volit se bude Miss Merenda a Miss Porota. Připravena je bohatá tombola a bufet plný laskomin.

PODÍVEJTE SE

Myslivecký ples v Jindřichově

Záhorský ples ve Všechovicích

Hasičský ples Klokočí a Ples Střední zdravotnické školy Hranice

Školní ples v Bělotíně a Zahrádkářský ples v Jezernici

Maškarní karneval v Bělotíně

Ples Gymnázia Hranice

Karnevalu v Galerii M+M

Ples SSOŠ Hranice

Farní ples

Pyžamový bál v Klokočí

Pochovávání basy ve Skaličce

Ples ZŠ a MŠ Drahotuše

Maškarní karneval v Jugoklubu