Návštěvníci byli z vystoupení manželského dua nadšeni. Zájemců o jejich vystoupení bylo dokonce tolik, že se v jednom dni konaly v Městském domě hned dva koncerty, v 15 a v 18 hodin.

„Jsme hrozně spokojení, je tady perfektní publikum a navíc hrajeme v krásném prostředí Městského domu. Jsme nejen spokojení, ale i odvázaní,“ řekl Václav Ševčík, alias Vašek. Evu a Vaška Ševčíkovy ovlivnilo především účinkování v zahraničí, kde byla určena přesná pravidla hry. „Řídili jsme se heslem - buď bude publikum amy budeme hrát, nebo nebude publikum a my nebudeme hrát,“ prozradil Vašek.

Přestože kritici hudebnímu manželskému páru vytýkají nízkou hudební a uměleckou kvalitu, mají oba zpěváci tisíce oddaných fanoušků z řad střední a starší generace nejen na Přerovsku.

Pěvecká dvojice si své publikum získala repertoárem, do kterého řadí především lidové písně, dechovky, trampské písně, country, beat, pop musik a šlágry 50., 60. a 70. let minulého století. Nejsou jim ale cizí ani koledy, písně z Chorvatska a vlastní tvorba.

„Přišla jsem na jejich koncert, protože se mi líbí jejich melodie. Dá se říci, že si při nich zavzpomínám na mládí. Dosud jsem je znala jen z televize, poprvé je uvidím na živo. Jsme tady spolu s kamarádkou,“ řekla Naděžda Konvičková z Přerova.

Manželské duo vlastní penzion s restaurací, kde pořádá koncerty pro své příznivce. Den co den vyprodávají kulturní domy po celé zemi a prodali už na desetitisíce desek. Natočili přes dvě desítky alb a svou hudební produkci mají obsazenu až do roku 2010.