pátek 28. března ve 20 hodin

bigbeatový koncert ORANICE a TABASKOVÁ PARTYJA

O dobrou zábavu se postará hranická skupina Oranice a valašská kapela Tabasková partyja. Vstupné 70 korun.

pátek 4. dubna ve 20 hodin

autorský recitál VLADIMÍRA MERTY

Zpěvák, kytarista, skladatel, textař, scenárista a režisér, publicista, esejista a nestraník Vladimír Merta patří mezi tvůrce moderní poetiky, do roku 1989 je však ignorován oficiálními sdělovacími prostředky. V poslední době vystupuje se souborem Mišpacha a doprovází Janu Lewitovou. Merta přitom patřil už na konci 60. let k nejrespektovanějším hudebníkům tehdejšího Československa. Svůj debut Balades de Prague natočil na sklonku 60. let ve Francii.Vstupné 100 korun.

sobota 5. dubna od 20 hodin

koncert hranické ska úderky GENTLEMEN'S CLUB

Jamajské rytmy ska kombinované se svižnými náznaky punku, to je hranická skupina Gentlemen's Club. Ta vznikla v roce 2003, kdy se dva členové místní skupiny Laila dohodli, že se pustí se do vlastního projektu.

Původním záměrem bylo hrát reggae, nakonec se ale skupina zaměřila na poněkud rychlejší styl ska. Gentlemen's Club začali budovat svůj svébytný styl, kterému dodávala šťávu stále se rozšiřující dechová sekce.

Se svou skočnou hudbou získávala skupina fanoušky nejen na hranické scéně, ale díky pilnému koncertování i v celé České republice. Fanoušci se tak mohou těšit na koncert, který nebude postrádat divokou energii a propracovanou pódiovou show.

Aby nezůstávalo pouze u rychlých skladeb, rozšířila skupina svůj repertoár o několik soulových skladeb či o písně v poklidnějším rytmu reggae.

Vstupenky lze zakoupit v pokladně kina Svět a v Café-baru Na Zámku